Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek a sötétben elaludni a...

Gergely006 kérdése:

Félek a sötétben elaludni a mostani hűje filmek meg játékok miatt meg is értem de 13 vagyok nem kéne félnem főleg mivel fiú vagyok na mind egy nem is az a baj hogy be vagyok szarva hanem nem merem lehunyni a szemem mert megijedek. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Mit csináljak segítsetek..... :(
2013. okt. 13. 23:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Semmi gáz, az ágyad alatt élő Slenderman elijeszti a többieket.
2013. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg az nyelvtantanárodra gondolni, s elmúlik a félelmed a démonoktól.
2013. okt. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A fantom neve: Helyesírási Szótár, A magyar helyesírás szabályai :D
2013. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Ne félj csak amikor Lehunyod a szemét gondolj erre a képre [link]
2013. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
Hülyén fog hangzani, de nálam bevált: csapd ki a brét az ágyban, ha egy szörny vagy szellem figyelt téged akkor az már új áldozat után nézett, és nem is fogod a horrorfilm mumusát komolyan venni, miután végig kellett néznie ahogy kivered :D nekem mindig bevált
2013. okt. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, amitől sötétben félsz, az nappal is megjelenhet,tehát felesleges parázni miatta, ha akar megtalál.Ha akart volna bántani valami a sötétben már rég megtette volna.
2013. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Spiclike, mekkora mocsok vagy! Behalok! :DDDD


Kérdező, ha van rádiód, kapcsold be egész halkra állítva, és hallgasd azt, amíg el nem álmosodsz.

2013. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Két jó tippem van félelem ellen:

1. Sólámpa bekapcsolva éjjelre. Az enyhe fény jót tesz elalváskor is, a párolgó só pedig nyugtató hatású (egy jó forró, fél kiló konyhasóval megbolondított fürdő pl. kiváló feszültségoldó).

2. Elalvás előtt mondjuk nem biztos, hogy érdemes azt, de olvastam nemrég, hogy állítólag az agy képtelen a félelemérzetre, amikor énekelünk. A kettő nem megy együtt. :)


Esetleg próbálj meg rájönni, konkrétan mi okozza a félelmed akkor, amikor lehunyod a szemeid, mitől ijedsz meg pontosan?

2013. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%

mi az hogy nem kéne félned?

Persze hogy félsz amikor idióta baromságokkal játszol meg bámulod őket.

És kifárasztani mikor fogod magad?

Kapáljál 3 órát és úgy fogsz aludni, hogy az ágyad alatt élő Slenderman is menekülőre fogja a horkolástól.

2013. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
3 óra kapálásnál többet szoktam és a játékok gyaránt nem olyanokkal játszok a Slender man-t leszar messziről nem is ijesztő.... :DD
2013. okt. 14. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!