Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy valakivel kapcsolatban nagyon rossz volt az első megérzésetek, valami azt súgta, hogy ne kerüljetek ezzel az emberrel kapcsolatba és később ez be is igazólódott, hogy helyes volt a megérzés ?

Figyelt kérdés

#megérzés #Negatív előérzet
2022. jan. 23. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Épp most iszom a levét, jelenlegi kollégámmal. Ha minden igaz a hónap végén munkahelyet váltok. Van ilyen, sokszor igazolódott már be megérzésem, de persze nem szabad mindig erre alapozni.
2022. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még egy gimis osztálytársamnál jártam így, és jobban bejött a megérzésem, mint azt gondoltam volna. Nem semmi, hogy mi minden történt körülötte..

Bár ellenpélda is volt erre, szóval nem is mindig pontos a megérzésem.

2022. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, amikor először találkoztam vele, konkrétan azt gondoltam, hogy egy pszichopata és még a torkom is kiszáradt, annyira rosszul voltam tőle. Én is most iszom a levét és megköszönhetem anyámnak, aki rám hozta, hiába tartottam magam távol tőle. 2 éve zaklat, bánt, megfigyel és a leggonoszabb, legmocskosabb elmebeteg, akivel életemben találkoztam. Csak sajnos a szüleim hozták rám a bajt, mert milyen rendes ember, tanult ember jó dolgokat mond... Ráadásul pszichológus is, nem én vagyok az első áldozata, de nekem 1 perc után rosszérzésem lett, pedig akkor még nem ismertem...
2022. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem semmi, Kedves Utolsó. Sajnálom, sok erőt kívánok Neked.

Nektek pontosan milyen ez az első megérzés, hogy a tudnátok ábrázolni ? Nekem ilyenkor olyan, mintha kavarogna a gyomrom és ilyen óriási, Ólmos fáradtságérzés tör rám és mihamarabb menekülnék...

2022. jan. 24. 21:38
 5/5 Gombanyo12 ***** válasza:
Furcsa amit írsz, de az az érzésem, illetve inkább a tapasztalatom, hogy ez nem okvetlenül megérzés kérdése. Valószínűleg sok benne a tapasztalat és az emberismeret. Kivéve akkor, ha még nagyon fiatal vagy. Én már nagyon régen megtanultam megbízni a megérzéseimben, ugyanakkor megfigyelem az embereket. Érdemes, mert nem kell ahhoz pszihológusnak lenni, hogy tudj alapvető dolgokat. Ha valaki folyamatosan kerüli a szemkontaktust az többnyire hazug és megbízhatatlan. Ha ráadásul kézfogásnál úgy érzed, hogy nyirkos, nyálkás, béka-szerű az érintése akkor jobb ha elkerülöd. Ha valaki émelygősen kedves, azzal is nagyon kell vigyázni! Huszonévesen azzal szórakoztam buszozás közben, hogy a (takarásban lévő ) gépkocsivezető kezét figyeltem, hogy az miről árulkodik.Milyen korú lehet, mik a szokásai, nő vagy férfi. Kialakítottam magamnak egy képet és amikor leszálltam (mindig elöl) megpróbáltam vetni rá egy pillantást, hogy vajjon jól tippeltem-e.:) Azért egy ilyenhez min.fél órás busz út kell. Fejleszti a megfigyelő képességet és az intiuiciódat is.
2022. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!