Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevált a megérzésed a gyerek...

Bevált a megérzésed a gyerek nemével kapcsolatban? Mire tippeltél és milyen nemű lett?

Figyelt kérdés
2021. júl. 4. 14:21
A kérdező szavazást indított:
Lányra tippeltem, lány lett.
Fiúra tippeltem, fiú lett.
Lányra tippeltem, fiú lett.
Fiúra tippeltem, lány lett.
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Be

Mind2 esetben


Lány

Aztán fiú

2021. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Én éreztem hogy mi de az orvos nem azt látta így elhittem hogy nem jól érzem. ;) Végül kiderült, hogy jobbak a megerzeseim, mint az uh
2021. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Maradjunk annyiban, hogy ezek a nagy megérzések többségében inkább vágyak, vagy épp ellenkezőleg, önvédelmező mechanizmus arra az esetre ha nem a vágyott nem lapul odabent, felkészül a másikra, hogy kevésbé vágja arcon. Szerintem 10-ből 1 van olyan aki tényleg érez valamit a spirituális értelemben, a többi placebo.
2021. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mind a két esetben tévedtem. Az elsőt fiúnak hittem, mert a 20 hetes felvételen úgy feküdt, hogy azt hittem a zacsiját làtom. 4 héttel később kiderült, hogy lány. A másodiknál el nem tudtam képzelni, hogy ne lány legyen, és a 19. héten kiderült, hogy fiú.
2021. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En semmit nem ereztem egyszeruen fiuval almodtam tobbszor is terhesseg alatt es emiatt hittem hogy biztos erzek valamit. Lany lett. Valoszinuleg az alom is veletlen volt mert nem vagytam jobban fiura, plusz abban az idoszakban sokat olvastam arrol hogy a lanyok hisztisebbek nehezebb veluk es (talan) tudat alatt feltem a lanytol.
2021. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiúra vágytam, fiút tippeltem,fiú lett
2021. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem volt tippem, csak nagyon lányt akartam. Fiú lett 😀 A masodiknál is lányt szerettem volna, de nagyon erősen éreztem, hogy fiú, és úgy is lett.
2021. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én lánynak érzem, remélem igazam lesz 🥰

Egyetlen egy porcikám még tudatalatt se érzi fiúnak. Nem is tudom hogy fogom kibírni az uh-ig ahol megmondják... még csak 9 hetes vagyok 🤪

2021. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: én is fiúnak éreztem, fiúnak akartam, fiúról álmodtam, a fiús babonákat is jól bemagyaráztam magamnak, egyetlen porcikám sem érezte lánynak, el sem tudtam képzelni, hogy lány lesz, már gyűjtöttem a kizárólag fiús ruhákat is a H&M app kosaramban. Lány lett.
2021. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 jaj ne, ezt kitörlöm az emlékezetemből 😆
2021. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!