Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez igy normális?

Ez igy normális?

Figyelt kérdés
Az unokahugom 13 éves, mondjuk hiába nem sminkel, es nem öltözködik úgy, még is ki néz 15/16nak, illetve korosztályra se olyan gyerekes, jo nem azt mondom h felnőtt nagy nő (mielőtt meg valaki félre értené) csakhát érettebb mint egy 13 éves, és így elkezdi nekem meg az anyjának (én is lany vagyok) hogy "Neki tök unalmas minden, vele nem történik soha semmi, ugyanazok a napjai, orulne ha valami mar lenne,vagy történne" az anyja meg elkezdi hogy "Még kislány vagy, mit vársz mi történjen veled?" És így erre full be durcizot,bele gondolva en sokkal gyerekesebb voltam ennyi idősen.
2022. jan. 24. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális

Vagy szerinted mi az ami nem normális ebben?

13 éves, unatkozik, már a legtöbben pasinak, bandának, én ennyi idősen már discoba is kiszöktem😁😂 tinédzser, teljesen normális a viselkedése

2022. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

*pasiznak

*bandáznak

2022. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális a viselkedése mivel tinédzser

Anyukájának nyilván igaza van de egy 13 éves máshogy fogja fel a dolgokat

2022. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!