Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik azok a dolgok, amikért...

Mik azok a dolgok, amikért gyerekként oda voltál, most meg azt mondod, hogy Úristen! ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan. Amiért gyerekként oda voltam, most is oda vagyok értük. Gyermeklelkem tesz azzá aki vagyok, és nem dobom el senki és semmi kedvéért.
2022. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
MSZP
2022. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még nem nőttem fel eléggé, de nincs ilyen. 20/l
2022. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Paradicsomos krumpli.Gyerekként megvesztem érte,meg nem tudnám enni olyan édes😀
2022. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Terhes barbi :’D
2022. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon tudok olyan dolgot mondani, amit ne intéznék el egy elnéző mosollyal és a "fiatalság, bolondság" indoklással. Gyerekként nyilván sok mindenben más volt az ízlésem és az értékrendem, de hát ez az élet rendje.

Gyerekként például nagyon sok rikító, tarkabarka színű pólót, pulcsit és nadrágot hordtam, amiket ma már nem vennék fel, mert azóta kissé rockosabb irányba mozdult el az öltözködésem.

Ugyanígy az akkori zenei ízlésem se fedte a mait. Jobbára csak rádióban hallott popslágereket hallgattam a testvéreim mintájára, és csak a tinikorom elején köteleződtem el a rockzene mellett. De ez se egy olyan dolog, amit ma már ne vállalnék fel.


28/F

2022. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik mese. Van hogy nosztalgiából előveszem a gyerekkori kedvenceket. Meg némelyik történet. Nem egynél kaptam a fejemhez, hogy úristen, ezért rajongtam?? XD
2022. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nics, olyan van, amit gyerekkent utaltam, most pedig:"koszonom Uram"

Es ez a delutani alvas😂

2022. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

#6-os vagyok.

A 4-es válaszról eszembe jutott valami, amit viszont érdemes megemlíteni: gyerekkoromban rengeteg csokit ettem és cukros-szénsavas üdítőt ittam, ma már viszont radikálisan csökkent az édességfogyasztásom.

A szénsavas üdítőket szinte teljesen hanyagolom, talán a kólát kivéve, de azt is már csak ritkán. Csokit pedig szinte már csak ebéd után, desszertként szoktam fogyasztani kis mennyiségben, de olyan már nincs, hogy délutáni nasi gyanánt nekiállok magamba tömni egy tábla Milkát.

És ez nem azért van, mert annyira rettegnék a kalóriáktól (bár tény, hogy ez se elhanyagolható szempont), hanem mert már egyszerűen nem kívánom annyira az édeset.

2022. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként imádtam az összes zöldséget, kimondottan azokat amik tényleg zöldek. Spenót, sóska, karalábé, káposzta, brokkoli, padlizsán, hasonlók. Most ha ezek közül bármelyiknek is megérzem az illatát, akkor öklendezek. Képtelen vagyok bármelyiket is megenni.

Hitlerért nagyon oda voltam. Rendkívül szimpatikusnak tűnt valamiért. Hasonlóan rajongtam érte, mint Cartman az egyik South Park részben: https://www.youtube.com/watch?v=lLwguZnvguQ Amikor először láttam ezt, akkor nagyon magamra ismertem.

Van egy csomó mese, amit most már nem tudnék megnézni. Pl.: Teletabik.

Más hirtelen nem jut eszembe.

2022. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!