Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Általánosságban mi baj van a...

Általánosságban mi baj van a zsidókkal ?

Figyelt kérdés

Tudom vannak jó zsidók is ahogy vannak jó cigányok is de miért rosszak, miért utálják őket sokan ?



Ha valaki választ ad akkor olyan választ adjon ami egyértelmű ( pl: koszosak, büdösek, utálnak mindenkit …stb )



2022. jan. 25. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Emberi butaság. Ez minden
2022. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban semmi.

Vagy mire gondolsz? Az antiszemitizmusra? Bővebben is kifejthetnéd.

2022. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Veled van baj kérdező, nem a zsidókkal.

Pld: "koszos vagy, büdös vagy, utálsz mindenkit …stb". Pontosan úgy, ahogy irtad.

2022. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előítéletek, semmi más. Én pl azt se tudom, hogy az ismerőseim között van-e, de ha most megtudnám, hogy xy az, hát nem változtatna semmit az eddigi véleményemről, mert az számít hogy myilen ember, az meg vallástól független.
2022. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Az egyik vallást sem kedvelem, de a zsidó kifejezetten taszít. Nagyon összetartóak, és más emberekkel kirekesztőek. A "szent" könyvükbe olyanok vannak írva amit el sem akarna hinni az ember. Pl:


"To communicate anything to a Goy about our religious relations would be equal to the killing of all Jews, for if the Goyim knew what we teach about them, they would kill us openly."


De ha ezután még mindig bizonytalan vagy mondhatnám a fiatal fiúk megcsonkítását. Vagy amit Izrael csinál a környező népekkel. És ha valamit szóvá mersz tenni akkor az első válaszuk az az lesz hogy te antiszemita vagy.

2022. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

5-ös,

HAZUDSZ.

Ilyen marhaság semmiféle zsidó szent könyvben nincs irva.

2022. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

109 országból űzték el őket a történelem folyamán. Mutass még egy olyan népet, ami képes ennyi különböző embert, ilyen hosszú idő alatt így kiakasztani, hogy meg akarnak szabadulni tőlük.


Magyar vonatkozásban, lényegében ők okolhatóak azért, hogy az ország 2/3-át elvesztettük. Kétszer leigázták és terrornak vetették ki, fél évszázadon át a magyarokat, oltári pusztítást végezve. Ezt hívják kommunizmusnak.


Oroszország és Magyarország volt az első két ország, akik egyenjogúságot biztosítottak ennek a népfajnak. Mi lett velünk? Kommunizmus volt a hála.

2022. febr. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként, hogy tudd, hogy vélekedtek már száz éve is rólad, idézem Magyarország belügyi népbiztosát. "Le a magyarokkal"


Vágó Béla mondta ezt, a Szociáldemokrata párt XVI országos kongresszusán, 1909-ben. Mondta? Egy másik szocdem zsidó politikus beszéde közepén kiáltott fel, hogy Le a magyarokkal. Ha a szociáldemokrata párt országos kongresszusán voltak magyarok, akkor, hogy lehet, hogy nem verték agyon? Vagy nem volt magyar a szociáldemokrata pártban?


Erről szólt az Őszirózsás puccs.


Hetes voltam.

2022. febr. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%

5-7-8

BETEGES HAZUDOZÓ VAGY!!!

Normális forrás nélkül hazudsz össze-vissza.

2022. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Az ötös nem én voltam. Én csak a 7-es 8-as kommentet írtam.


A magyar munkásmozgalom történetének válogatott dokumentumai című könyvben található amit írtam Weisz Béla elvtársról. Ezt a könyvet az MSZMP párttörténeti intézete adta ki. Ennél hitelesebb forrást, sehol nem fogsz találni. De ha szeretnéd, idézek többet a könyvből.


Könyvön belül nagy cím :


A magyarországi szociáldemokrata párt XVI országos kongresszusa 1909 április 11-14


Ezen belül fejezetcím kicsit később :


1909 Részletek a pártkongresszus jegyzőkönyvéből


Dr Hajdu Gyula (Pécs) : nem fogadja el a Weltner határozati javaslatát, mert a javaslatban az is bennefoglaltatik, hogy pártunk, amely politikai párt, alapszabályait a belügyminiszterhez akarja beküldeni. Politikai pártok működéséhez alapszabályok nem kívántatnak, ezt maga a belügyminiszter is mondotta. Ha alapszabályokat nyújtanánk be, és azokat a miniszter jóváhagyná, magyar királyi szocializmust csinálnánk. Márpedig mi ilyen szocializmust csinálni nem akarunk. Alapszabályokra csak akkor van szükség, ha klub akarunk lenni. Egyetért abban Weltnerrel, hogyal a politikai szervezeteknek és szakmai szabadszervezeteknek együttesen kell végezniök a politikai munkát. A taktikában hibát talál. Egy gyűlésen a pártvezetőség egyik tagja azt mondta, hogy a kormány minden tervének megnyilvánulása előtt azt a szociáldemokrata párt öt nappal előbb megtudja, és az képezi erősségét. Ez nem helyeselhető politika. Nemzetköziséggel való kacérkodást sem tartja egészen helyesnek, amivel sok embert elriaszt a párttól.


Vágó Béla : Le a magyarokkal!


Elnök figyelmezteti a közbeszólót, hogy itt semmiféle ízléstelen közbeszólásnak nincs helye


Dr Hajdu Gyula : a földmunkások politikai szervezkedését elhanyagolgák. Ezen a téren visszafejlődés tapasztalható. A pártsajtóról szólva kifogásolja, hogy az antiklerikális agitációra nem feltétlenül tettek elég hangsúlyt. A Népszava szemlerovatának hibája, hogy mindig azzal foglalkozik, hogy mit ír az egyik vagy másik polgári lap. A könyvbírálatok is gyérek.



Tessék. Ennél hitelesebb forrás nincsen. Hajdu Gyula egyébként nem Hajdu volt hanem Hirschfeld. Vágó Béla pedig Weisz.

2022. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!