Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az osztrákok becsületesebb/tis...

Az osztrákok becsületesebb/tisztességesebb emberek mint a magyarok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Határozottan igen....

2xer bas.zták át Ausztriaban amióta kint élek, azok is magyarok voltak... És az osztrák segített ki végül...

2022. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan, hogy akinek háromszorannyi a fizuja az nyilván nem fog harcolni mindenért. Nálunk meg az emberek nagyrésze anyagilag veszélyben érzi magát. Szóval erről az alapról érdemes nézni. De szerintem is kevésbé fognak elemelni egy csokit.
2022. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
igen azok , monarchia idején is talpigbecsületeskorektek voltak semmit nem változtak azok a busik
2022. jan. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
#2 vagyok még. amúgy én is nyugaton dolgozok most és sok mindent lehet tanulni tőlük. De hasresni szerintem nem kell, mert sokkal jobb háttérrel, lényegesen könnyebb feltételek közt tolják. Ha elvenném a fizujuk vagyonuk kétharmadát szerintem ők sem lennének lazák és mosolygósak hónap végén :D ha gyerekkorától totál biztonságban érzi magát az érződik a személyen. Ami jó dolog, de én elég megértő vagyok a mi dühös nyugdijjasainkkal is.
2022. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
A magyaroknal a legsunyibb haszonleso tolvaj nep.
2022. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
5# veled az élen de te mellé még egy senkiházi is vagy és egy mondatot sem tudsz helyesen leírni hallottál amúgy már romániáról meg a románokról úgyhallom nagy haza, történelem, élet lopó nép hírében álnak sőt még a kissebbségeket is terrorizálják mint pl minket az átlag román is szóval akkor ez melyikre is igaz?
2022. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Hát én kb 20 éve üzletelek osztrákokkal, a magánszemélyek 70%-a simán hülyét csinál magából 50 euroért cserébe...a cégek nyilván más tészta...
2022. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

a magyarok egy dologban jók: szájalásban. kifogáskeresés, magyképűsködés, másokra mutogatás az nagyon megy, de szinten mindenben rosszabbak, mint mondjuk egy osztrák.


ergo a magyarok többsége csak hangember, gyakorlatban képtelenek bármilyen teljesítményt is felmutatni.


lásd 6os, aki félanalfabéta, de beleköt mások helyesírásába.

2022. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8# látod most is magadról írtál csak nem látod hogy te vagy az egyetlen aki ezt írja gáz vagy de már azért ahogy látom megy a személyeskedés is mert megbántottam egy ténnyel a kicsi lelkecskéd
2022. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7esként kérném azokat a fantasztikus ellenpéldákat, tapaszaltokat és ellenérveket, amik ellentmodanak az osztrák cigánkodásra...alkalmazotti csicskáskodás nem ér...olyan érdekelne amikor elvileg egyenlő mindkét fél...
2022. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!