Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még Magyarországon olyan...

Van még Magyarországon olyan lány aki normális, tisztességes, becsületes, humánus értékrendel rendelkezik, lehetőleg nem egoista és nincs totál befásulva és kiégve!?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a "Rage-Question"-ért de ez már nagyon régota a begyemben van 20/F.

2014. júl. 30. 23:19
1 2 3
 1/21 djn válasza:
100%
Szerintem biztos van,csak ha ennek az osszes kriteriumnak megfelel,az mar mostanaban nem szamit normalisnak.
2014. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Asszem a barátnőm ilyen, de ha valakit szeretsz lehet akármilyen így fogod gondolni :)
2014. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Én.
2014. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Komolyan kezd aggasztani ez a probléma. A lányok normális fiúkat nem találnak, a fiúk pedig egyre több ilyen jellegű kérdést írnak ki. Nem értem, mégis miért nem találják meg egymást? Már hogyne lenne ilyen lány. Bevallom, én sem sokat ismerek, de néhányat azért igen. Csak ők általában nehezebben fellelhetőek, mert ahogyan azt előttem írták, sajnos nem normálisnak számítanak, ezért elvannak maguknak, esetleg a barátnőikkel, és várnak a csodára. Vagy ülnek a gép előtt, és gyakorikérdéseznek, mert megzakkantak...
2014. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer talàlok egy olyan lányt, mert elegem van hogy majd összetöröm magam a nagy igyekezettől hogy a kedvükbe tegyek és hálából elküldenek különféle helyekre, pedig alapvetően kedves vok baràtsàgos, de màr.egyre kevésbé érzem hogy erre bárki vevő lenne
2014. júl. 30. 23:42
 6/21 anonim ***** válasza:
Es merre laksz? En szivesen ismerkednek
2014. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És teljes mértékben egyetértek a 23:39 - es vàlaszadóval. Találni kéne erre valami megoldást mert màr nagyon elegem van ebből az egészből.
2014. júl. 30. 23:49
 8/21 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy egyetértesz velem, a legtöbben egyetértenek, de a helyzet akkor sem változik. Én még annyira nem élem meg drámaian ezt az egészet, mert viszonylag ráérek, de kezd zavarni, hogy itt mindenki azt gondolja, hogy a szerintük normális lányok kihaltak...17/L
2014. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Megmondom a megoldást.

Nem a lufimellű mindene kint van tipusú lányt kell keresni, aki mindig a középpontban van, és mindenki csüng a szavain, amik amúgy olyan ostobák néha, hogy egy ló okosabbat....


Merthogy az ilyen lányokat amit itt leírtál sajnos azok akik diktálnak nem igazán szívlelik, így nincsenek általában középpontban. Igen, vannak ilyenek.

Persze nem kell átesni a ló másik oldalára. Antiszoccal sem éri meg próbálkozni, mert idegbajt fogsz kapni tőle...

2014. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Èn személyszerint Budapesti vagyok és mindig azt tapasztalom hogyha van is egy ket rendes lány azok is mind vidéken laknak valahol jó messze ;-;
2014. júl. 31. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!