Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a Sziglin...

Kinek mi a véleménye a Sziglind és Margita nevekről? Adnátok a kislányotoknak?

Figyelt kérdés

#név #lány #Sziglind
2022. jan. 25. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a második csak csak, de miért kell olyan nevet adni egy kislánynak, ami úgy hangzik, mintha kankutya neve lenne?
2022. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem.
2022. jan. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyiket se a Margita-t mindenki Margitnak mondaná. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatba, mint a Nikolett-Nikoletta vagy a Mariann-Marianna változatokról, külön név, de mindenki összemossa. A Sziglindet meg hogy becézed? Szigi?
2022. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szigó xddd
2022. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sziglindről a szingli jut eszembe, a Margita szép, de inkább a Margit tetszik, a nélkül.
2022. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Sziglind amúgy tetszik, szép hangzása van... de magyar névhez nagyon fura lenne, és elég gyökér módon lehet becézni (és úgyis fogják becézni... Szigi... ez olyan, mint egy 13 éves "Szigeti" becenevű kissrác becézése... vagy Szigó... ami egy betűre van attól, hogy Cigó...). A Margita nekem ilyen erőltetett "jáhj, de különc vagyok, dhágáim" jellegű név ezzel a plusz a-val.
2022. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziglind egyébként tényleg nem túl nőies; Sziglinde mondjuk egy Lindus, Linda becézéssel okés lehetne, talán jobb; Margita okés, nem is öreges igazából, csakúgy, a simán Margit az lenne szerintem; meg, hát, nemtom, azért adnék mellé valami még üdébb, fiatalosabb második keresztnevet; meg még lehet, hogy talán a Sziglinde mellé is , oda pl valami egyszerűbbet pl Nóra, Zita, Zelma, Anna, Johanna, Petra, Dalma, Mirjam, Kata, Emma, Mónika, Erika, Etelka, Lora, Laura, a Margita után meg például; Katalin, Dóra, Emese, Regina, Tünde, Krisztina, Júlia, Donatella, Emília, Emma, Jázmin,
2022. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!