Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan nő,...

Szerintetek létezik olyan nő, aki egyenesen örült annak, amikor kiderült, hogy soha nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki, mert akkor többet egy petákot se kellene költenem fogamzásgátlásra.
2022. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak "nagy eséllyel nem lehet", ahogy a doki mondta anno.


Ennek ellenére mégis védekezek, mert sose tudni. Ötös lottót is nyertek már...

2022. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon örülnék neki.
2022. jan. 29. 11:44
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Biztosan. Én pl. örülnék, bár ez így nem jó kifejezés, hiszen ez azt is jelentené, hogy egészségügyileg gond van, annak meg nem tapsikol az ember, hogy jaj de jó. Inkább fogalmazzunk, úgy hogy ha kiderülne, hogy gond van, a sok rossz között legalább ez vigasztalna. De ha olyan dolog miatt nem lehetne, ami nem okoz egészségügyileg gondot, bevallom, igen, örülnék hogy nem kell egész életemben fogamzásgátlóval szarakodni meg orbitális összeget kipengetni egy esetleges meddővé tételért külföldön.
2022. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem sem akar soha, szerintem ő is örülne.
2022. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék nagyon.
2022. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Aki nincs igy, az nem tud valaszolni. En soha nem akartam, de nagyon. Viszont mindenki azt akarja, ami nincs. Siman elkepzelem, hogy onnantol, hogy megtudja, rajon, hogy neki gyerek nelkul nem elet az elet, de csak sajat kell. Ahogy szakitas utan is erdekes a masik, ha vegre talal ujat, meg sok mas.
2022. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Abból a szempontból örülnék hogy nem is akarok, és így nem kell fogamzásgátlásra költenem. Viszont ez sosem teljesen öröm, hiszen azt jelenti hogy valami nem működik rendesen.
2022. jan. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!