Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, hogy a kallos keratin...

Létezik, hogy a kallos keratinos tejporos hajpakolastòl egyenesedik ki a göndör hajam?

Figyelt kérdés
Fèl ève vettem, azòta minden egyes hajmosásnál használtam, hetente egyszer. Nagyon göndör tincses hajam volt, dús, fènyes ès egèszsèges. Egy ève kedett el kiegyenesedni ès hullani. Pont ezèrt is vettem ezt a hajpakolást, hogy segítsen, rá is volt írva, hogy száraz, töredezett ès göndör hajra. Eddig meg sem fordult a fejemben, hogy lehet pluszba kiegyenesíti a hajam, de nèzegettem göndörítő szèrumokat ès minden egyes hajkiegyenesítőnèl ott volt, hogy keratinos... Amugy elkezdtem szedni vas vitamint es sörèlesztőt, de egyenlőre semmi javulás. Esetleg vèlemèny, tanács? Nagyon megköszönnèm!!

2016. szept. 4. 18:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!