Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 220 ezres fizetéssel csövesnek...

220 ezres fizetéssel csövesnek minősülök?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Jó sok munkahely van Magyarországon ahol még ennyit se adnak.
2022. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Aki leszavazott az nyugodtan böngéssze át az álláshirdetéseket Magyarországon, egyszerű munkások szemét 140ezer Ft-okkal akarják kiszúrni.
2022. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is most egy ilyen fizetéssel rendelkezem bár én még fiatal vagyok és úgymond eltartanak, támogatnak. Sok munkát kerestem bár mint pályakezdő és azt mondanám a 220 nem rossz. Az már egész tűrhető. Persze függ attól, hogy neked albérleted van, fizetned kell mindent IS, akkor kevés. Csöves nem vagy mert keresel pénzt. Ezt mindenki maga válogatja, hogy milyen életkörülménye van.
2022. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Csak itt gyakorin keres mindenki milliókat, de legalább 500 ezret. Sajnos a legtöbb ember, akit ismerek kb ennyit keres, az árak meg az egekben vannak már.
2022. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás könyvtárosként a nettó fizetésem 174 900 Ft.
2022. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 grafno ***** válasza:
56%
Sajnos csöves.
2022. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha albiba vagy akk ja. En zarasok alatt kerestem ennyit ugy h albiba lakok. Kb tuleles volt. Mar ujra vendeglatas szerencsere ott tobb mint 2x annyi a penz es a kaja is ingyen. Igy havi 100at felre rakok es nem kell sporolnom semmin. Ajanlom a vendeglatast 😀
2022. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Átlagos fizetés.
2022. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7 a véget nem érő nyitvatartással, millió+1 óra túlórával, minimálra bejelentéssel és a többi csúszóba... hát kösz nem
2022. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Becsülettel megdolgozol érte, úgyhogy nem vagy csöves. Az én környezetemben több olyan ember van, akinek a bruttó fizetése kb 250000 Ft. DE!!! Nem főállású kisadózó. A munkáltató fővállalkozója fele is bocsát ki számlát, valamint a munkáltatóhoz hasonló másik alvállalkozó fele is. A cégek nem kapcsolt vállalkozásai egymásnak, így a NAV nem tud bele kötni. A 3 millió forintot az éves kibocsátott számla nem haladja meg egy cég fele, a 2 cég fele pl 4,2 millió a bevétel, számlát 5 hónapban bocsát ki, ez 125000 Ft KATA. A többi hónapban szünetelteti a vállalkozást. Ha a 4,2 millió forintot havi átlagra vissza osztjuk, és hozzáadjuk a 250000 Ft nettóját, akkor nem is olyan rossz a tényleges fizetés, csak éppen az ember, ha így éli le az életét, akkor nagyon alacsony lesz a nyugdíja. Úgyhogy amit a 2. válaszoló ír munkalehetőséget, nem zárom ki, hogy ilyen lehetőség van, nem 140000 az a fizetés ténylegesen, csak nem írnak le mindent.
2022. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!