Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a leginkább oltáselllenes...

Ki a leginkább oltáselllenes a családodban?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyulsz az ilyen megnyilvánulásaihoz?

2022. febr. 3. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Én.
Anyám.
Apám.
Testvérem.
Nagymamám.
Nagyapám.
Nagynéném.
Nagybátyám
Unokatestvérem.
Párom.
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Apum elég konteós, "régenmindenjobbvolt".... Tényleg mint ahogy a Facen memelünk az öregekről. Na ő pontosan olyan.

59 éves egyébként.

Engem a korona már jó ideje "hidegen hagy". Ha fel kell venni a maszkot, felveszem, minek kötekedjek, úgysem én/a boltos/a mozis hozza a szabályt, felesleges leállni veszekedni. 2 oltásom már van, viszont eléggé nagyon magas az antitest, így erre én nem oltatok rá.:)

2022. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Egy mezei náthára minek oltás?

Azok akik meghaltak, ÁLLÍTÓLAG ebben, nagyjából az influenzás halálozási számok lennének, plsz az, hogy boldog boldogtalant hozzáírtak halál esetén a covid halottakhoz, pl baleseti halál, vagy nem volt más osztályon hely, kovid osztályra rakták, és ott halt meg, kicsit a statisztikákat így felfelé javítva.

Rengeteg család osztott meg ilyen történetet csak sajnos a média nem foglalkozott egyikkel se.

2022. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
2-es, egyszerűbb lett volna, ha a kérdésre válaszolsz és azt írod, hogy a családban te vagy a legnagyobb konteós birka
2022. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Pedig 2-esnek igaza van, szinte mindenkit covidos halottként akarnak elkönyvelni, mert ezzel a kórház meg a temetkezési vállalkozó is zsebel. Ennek köszönhetően meg hamisak a számok, amik amúgy is csak számok (bemond a média ennyit meg annyit, amit akar, mégis hogyan erősíted vagy cáfolod meg?)
2022. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Miért nincs olyan válasz, hogy "senki sem oltásellenes a családban"?

Ez már nem is létező alternatíva?

2022. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

5


Azok a családok nem neteznek, egész nap az M1-et nézik.

2022. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Egyik ági unokatestvérek + szüleik - nagyon hívő keresztények, úgy vannak vele, hogy Isten tudja, mit akar a bárányaival, ezért nem fogják beadatni. De ők sem ezek a harcos konteós típusok.


6. azért ne hidd... nagggggyon nem vagyok fideszesek a közeli családban, és beoltattuk magunkat mind.

2022. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Bevallalom én az vagyok

Azt hozzá teszem hogy most vagyok benne a covid a az első két nap nem volt egyszerű

2022. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nagymamám testvérének a felesége konkrétan covid tagadó, meg az egyik lánya is. A lánya óvónő, úgyhogy kéne az az oltás neki😀
2022. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!