Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek, akik nagyon nem...

Hölgyek, akik nagyon nem akartok férjet és gyerekeket, mi az oka?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 12:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a gyerekeket, nem akarok átesni a terhességen és a szülésen, nem akarok egy életen át gondoskodni egy gyerekről, és nem is lennék jó anya.


A házassággal elméletben nincs problémám,inkább csak naivságnak tartom a gondolatot hogy egyáltalán létezik "Az Igazi", akivel egy életen át szeretni tudjuk egymást.

2022. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

En azt nem ertem, miert akar valaki gyereket. Egyetlen erzes, gondolat nincs, nem volt bennem soha es nekem ez a termeszetes. Pedig az allatvilagban csodalom, ahogy pl a madarak mindent megtesznek a fiokamert.

Ferj rendben, de fel kell fogni, hogy a valas torvenyszeru altalaban. Van oszinteseg, kompromisszumok vagy hazugsagban, boldogtalansagban elni minimum egyik oldalon.

2022. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Én egy ideális világban szívesen lennék nagycsaládos anyuka és azt hiszem jól csinálnám, szeretek gondoskodni másokról és ha garanciát vállalna valaki arra, hogy egy tisztességes embert kapjak társamul örömmel házasodnák, de sajnos erre semmilyen garancia nem létezik. Láttam a szüleim házasságát, láttam apám kapcaként bánni anyámmal, velünk, a gyerekeivel, mostanra elbeszélnek egymás mellett abból áll az esti program, hogy egymás mellett ülnek és órák hosszát nyomkodják a telefonjukat, ennyi, egy jó szavuk nincs egymáshoz, apám gyenge labilis mégis hirtelen haragú, és még néha iszik is, mikor sulisok voltunk anyám fizetéséből éltünk meg 4-en(kb. 100.000 forint). Köszönöm láttam eleget ebből, megnyomorítottak egy életre, Isten mentsen egy olyan férjtől, mint apám. A másik szempont, hogy még be sem indult a karrierem, szeretnék dolgozni, hogy meg tudjak élni, és a másik dolog, hogy én elég érzékeny vagyok a világra, ha rám hasonlítana a gyerekem sokat szenvedne, nagyon sok a gonosz ember. Az utolsó okom pedig a jövő, én úgy látom, hogy rengeteg minden jön, ami nem feltéltlenül lesz pozitív az emberiség számára, nem akarok egy olyan világba szülni.
2022. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Metionin ***** válasza:
100%
A férfiakkal nincs problémám, csak gyereket nem akarok. Azt meg azért nem, mert egy porcikám sem vágyik rá.
2022. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetőségem megadni egy gyereknek azt, amit szeretnék, és nem találtam olyan társat, akivel ez változna, 37 évesen meg már nem is remélem, hogy ez változni fog. Majd én leszek a menő nagynéni, ha tesómnak lesz gyereke.
2022. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

Férjet szeretnék, mert az esküvő szép és egy társ klassz dolog, de gyereket nem. Már a terheshas látványától is hányni tudnék, az a feszítő, rugdalózó szar meg végképp nem hiányzik. Meg hogy utána hullassam a hajam, fogam, legyen minden bajom, mert kitoltam magamból egy gyereket és ennyi év munkája után évekig se munka se normális edzés, csak otthon agysorvasztani a gyerekkel, aki lehet teljesen tönkreteszi az életem és a kapcsolatom, elmarja a barátaim, elveszi az összes energiám, aztán úgyis itthagy, mert annyira jófej nem vagyok, hogy kivakarjon a szarból 80 évesen...


A körülöttem élő gyerekeseknek a szememben SZÁNALMAS élete van, felkötném magam, ha úgy kellene élnem, mint azok a nők, meg akkor is, ha olyan férjem lenne, mint azok a fickók. Így legalább azok a fickók hozzánk menekülnek szórakozni otthonról. :)

2022. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

nem érzem szükségét szerződést kötni egy férfivel, miszerint én mindennek a felét állom, beleadok a közösbe, ellátom őt, főzök-mosok-takarítok, cserébe azért, hogy ő "legyen", majd ha megunja és új bejárónő-krva kombót akar, és fizetni érte még mindig csóró, vigye az ingó és ingatlan vagyonom felét.

gyereket meg nem vállalok, nincs semmi a dnsemben, amit valaha továbbörökítenék egy ártatlan teremtményre.

2022. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szükségem utánfutókra.


Házasságot is csak és kizárólag vagyonszerződéssel, a kapcsolat öröméért kötnék, vagyoni alap nélkül

2022. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Sose érdekelt a házasság, ha rajtam múlt volna sosem megyek férjhez, de a férjemnek fontos volt, nekem meg nem fájt aláírni a papírt. Nem érzem ettől többnek a kapcsolatunkat, de jogilag sok minden tisztább, szóval ebből a szempontból praktikus.

Gyereket pedig nem akarok, mert egész egyszerűen nincs meg bennem az anyai ösztön, teljesen más céljaim vannak, más dolgok tesznek boldoggá, nem akarok ilyen életet magamnak. Megkaptam már (főleg ezen az oldalon), hogy emiatt genetikai hulladék vagyok, hát jó, legalább egy boldog genetikai hulladék vagyok :D

2022. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem akarom hogy a ferjem kur*vazni jarjon a hatam mogott
2022. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!