Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek, akik nagyon nem...

Hölgyek, akik nagyon nem akartok férjet és gyerekeket, mi az oka?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 12:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Rossz családi modellt láttam gyerekkoromban, es feladatomnak tekintem hogy ne adjam tovább senkinek.
2022. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%

Utálom a gyerekeket. Nagyon könnyen felidegesítenek, nincs türelnem hozzájuk. Nincs bennem semmi anyai érzés. Nem kelnék fel hozzá esténként meg ilyenek. Nem güriznék azért akár 2 munkahelyen hogy eltartsam.

Különválás esetén mindig az anya nyakán marad. "Apjok" feketén dolgozna, új életet kezdene, én meg szívhatnék hogy felneveljem a fattyú kölykét.. 30 évesen is a nyakamon lakna ( ma is ezt csinálják a "fiatalok", később még megfizethetetlenebbek lesznek az ingatlan árak, sose fog a "gyerek" önállósodni. A nyakamra szülné/csinálná az unokát)

Nem akarok terhes se lenni.

Házasságot feleslegesnek tartom, nem venném fel úgyse a másik nevét. Öröklés téma meg nem izgat, van saját "vagyonom". Nem arra hajtok.

2022. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
És mi a helyzet a leszbikusokkal?
2022. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekem való.

Ami másnak örömet okoz (várják haza, érdeklődnek, merre jár, stb.) az nekem borzasztó teher volt, mikor együtt éltem egy férfival, azt éreztem, hogy megfulladok, hogy elrontottam az életem, önként vonultam börtönbe, mert mi az, hogy nem mehetek szó nélkül oda, ahova akarok, akkor, amikor akarok.

Amióta ismét egyedül vagyok, és azt csinálok, amit akarok, újra boldog vagyok.

2022. febr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudnék egyet választani a szavazásból, több is jellemző rám, én lusta vagyok és figyelmetlen nem lennék jó szülő
2022. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!