Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy hirtelen...

Hogy lehetséges, hogy hirtelen minden összejött nekem, holott nem ez a jellemző? Mi várható?

Figyelt kérdés

A vége felé járok egy nehéz, munka mellett végzett sulinak, bejutottam egy céghez, ahova rég szerettem volna, olyan munkám lett végre, amire vágytam, egész jól keresek, a sportnak hála kezd javulni a pocsék állóképességem és segített két problémámom az előírt, részben tartott diéta. Mondjuk lesz még egy orvosi vizsgálat, amin akár rák is kiderülhet.


Eddig olyan kis szerencsétlen életem volt. Azt veszem észre, akinek szerencsétlen az élete, annak az is marad, akárhogy küzd és aki szerencsés, az akkor is eléri a céljait, ha kevesebbet küzd. Tehát nem értem, ami történik velem!


2022. febr. 4. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A melo megterul a szerencs meg forgando. Sokan inkabb gyavak lepni es inkabb belekenyelmesednek a szarba
2022. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbb esetben nincs olyan hogy valaki szerencsétlen, csak lusta, de a szája szeret sírni.
2022. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát akiket én ismerek szutyok élettel, ők közel se lusták.
2022. febr. 4. 22:14
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha esetleg rákos lennél, az nem a halálos ítéleted, erre gondolj.
2022. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A többségnek az.

Másrészt meg tortúra lenne és ha túl is élem, mindent elveszítenék, amit elértem. Annyira nincs, aki segítsen.

Nyelőcsőrákra van amúgy az átlagnál jóval nagyobb esélyem.

2022. febr. 4. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
"Azt veszem észre, akinek szerencsétlen az élete, annak az is marad" Ez egy olyan korlátozó gondolat, amit gyerekkorodból vagy a szüleid beszükült gondolkodásából hozhattál, ideje megválni tőle, mert objektíven nézve hatalmas baromság, rád pedig könnyen hathat toxikusan. Csoda hogy ezzel a hozzáállással dolgoztál magadon :D De dolgoztál, és megérdemled az eredményét, és amúgy természetes is hogy megkapd. Mindaz amit csináltál logikus és termsézetes következménye, hogy javulnak az adott életterületeid, próbáld kiverni a fejedből ezt a hülyeséget, hogy ez nincs így rendben, emrt hátráltatni fog, és könnyen vezethet nem tudatos önszabotáláshoz, vagy bizalmatlansághoz. Élvezd a helyzetet, emgdolgoztál érte, és csak így tovább..
2022. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pedig ezt tapasztalom.


Valaki vagy lusta és rossz az élete. Vagy végigharcolja az életét és küzd, mégis rossz az élete. Vagy szerencsés és jó az élete.

Továbbá olyat se nagyon látok, ahol ez megfordulna.

2022. febr. 8. 18:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért tapasztalod, mert ez a meggyőződésed ezért az agyad erre fogadja be a bizonyítékokat, mert az emberi agy szereti magát igazolni :D a kivételekre meg legyint vagy figyelembe se veszi, vagy hamis képnek gondolja :D Ez egy tudományosan leírt folyamat...Nem igaz, de mivel ez a hiedelmed ezért évek óta bizonygatod magadnak.
2022. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A környezetemben nincs kivétel.
2022. febr. 8. 18:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy nincs, valahonnan van a meggyőződésed :D és hasonló meggyőződésű emberek is fognak összeverődni, ez nem azt jelenti, hogy minden igza az egész világra ami a környezetedben megjelenik. Az én környezetemben pl mindenki kiemelten figyel a mentális egészségére, tisztában vagyok vele hogy az emberek még mindig nem teszik ezt, csak az én buborékomon belül nincs kivétel, máshol viszont olyan nincs mint mi vagyunk, pedig ott ő lenne a kivétel.
2022. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!