Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy razzak le egy erőszakos...

Hogy razzak le egy erőszakos embert?

Figyelt kérdés
El akartam adni egy dolgot, meg hirdettem neten, de nem nagyon volt időm foglalkozni vele. Most hívott egy szám és nagyon alkudozott a fickó, majd bele ment a meg hirdetett összegbe. De mondta hogy el kell vigyem mert nincs kocsija, mondtam hogy nekem sincs. Erre azt mondta este 10-kor mikor már mind két gyerek alszik, hogy 10 perc és itt van érte. Mondtam hogy szó sem lehet róla, késő van,max holnap devneki az nem volt jó mert hogy dolgozik. Aztán ennyibe maradt. Ma le volt húzva a hang a telómon és nem hallottam mikor hívott kb 15-20szor majd már üzenetet is írt hogy nem válaszolok neki és egyfolytában hívogat. Be vallom nagyon erőszakosnak tartom és félek tőle. Már így nem is szivesen engedem be a lakásba mert félek. Többet a büdös életbe nem hirdetek meg ezek után. Se hogy állítsam le. Beszélni nem akarok vele, max üzenetet írni
2022. febr. 5. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

megírhatod neki, hogy az erőszakossága miatt nem szeretnél vele többet beszélni, tudod tiltani a számát is


ha nem ért a szép szóból, akkor fenyegetheted rendőrséggel is

2022. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell magyarázkodnod. A meghirdetett dolog mégsem eladó - ennyi. Ezt írd meg neki sms-ben, aztán tiltsd le a számot.

Mondjuk azt nem tudom, minek adtad meg a lakáscímedet...

2022. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt irod, MOST hivott egy szam, meg 10kor megy erte...

De 9 elott irtad ki a kerdest...

Most akkor mi van?🤔

2022. febr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azelőtt nap 10-kor...

Nem adtam meg a címem csak annyit mondtam a város központjában élek

2022. febr. 6. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor irjal neki, h targytalan mar, mert durvan eroszakosnak talaltad a stilusat. Meg ird meg neki nyugodtan, h a 15-20 nem fogadott hivas mar boven a zaklatas kategoria, szoval felejtsen el szepen. Majd tiltsd le a szamot.

Vmi nagyobb dolgot arulsz, amiert be kell engedni a lakasba? Vagy lebonyolithato mashogy is?

2022. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már 3 féle számról hívott. Írtam neki hogy már nem eladó és le is tiltottam minden számát.

Egy tv lett volna, de inkább el ajándékozom a nagyinak

2022. febr. 6. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha legközelebb felhív egy újabb számról, közöld vele, hogy a telefonbeszélgetést rögzíted (tényleg állítsd be így a telódat).


Ez után mondd neki: a tévé immár nem eladó, további magyarázattal nem tartozol. Majd kérdezd meg tőle egyenesen: ennek tudatában pontosan miért hívogat? - erre majd valamit mond, s utána közöld vele: a további hívásai és sms-ei zaklatásnak minősülnek, s a következőnél feljelentést teszel. Minden számot le tudnak nyomozni, kitöröltet és letiltottat is, honnan, mennyi ideig beszélt és mit.

2022. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!