Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kezelik ennyire egyoldal...

Miért kezelik ennyire egyoldalúan a nők elleni erőszakot?

Figyelt kérdés
Mintha csakis csak a férfiak lennének a felelősek és csak szórakozásból vernék a nőket. Nem ilyen fekete-fehér a helyzet. Mi van akkor, ha a fizikai erőszak előtt volt egy verbális erőszak a nő részéről? Sokszor a verbális erőszak is tud olyan fájó lenni, mint a fizikai. Sajnos vannak olyan egoista, beképzelt, kivagyi nők akik kitudják hozni az emberből a legrosszabbat. Tehát, miért a nő az áldozat, miért a férfi a bűnös?
2021. máj. 22. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Mert tökmindegy, mit csinál a nő, az senkit nem jogosít fel arra, hogy megverje. Egyébként értelmes ember pontosan tudja, hogy nem a férfiak bántalmazzák a nőket, hanem a hatalommal rendelkezők a nekik kiszolgáltatottat.

Azzal egyetértek, hogy az érzelmi bántalmazást is sokkal komolyabban kellene venni, de amíg a gyerekekkel azt csinál mindenki, kb amit akar,addig a párkapcsolati erőszak megelőzésétől mit várunk :(

2021. máj. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy nő csak verbálisan bántalmaz téged és szerinted az is van legalább olyan rossz, mint a fizikai bántalmazás, miért nem verbálisan támadsz vissza?
2021. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
A verbális erőszak nem bűncselekmény. A gyerekeknek meg sajnos nincsenek jogaik. EBBEN az országban.
2021. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Tudod mi az érdekes az ilyen férfiakban? Hogy mindig csak a nők, meg a gyerekek tudják kihozni belőlük a verekedési hajlamot? A 200 kilós késes kancigány, aki a nyugdíjas nénit molesztálja, na az nem vált ki semmi ilyet, hogy meg akarnák verni. Csak a gyengébb.
2021. máj. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert a nő hal bele.
2021. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, én azt hiszem értem mire gondolsz, én is undorítónak tartom, amikor évtizedekkel később kitalálnak/kitálalnak a nők egy zaklatós (? bizonyítsd utólag...) történetet, hogy ebből pénzre és hatalomra tegyenek szert, ill. elpusztítsák férfi ellenfelüket.
2021. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem egyszer voltam elszenvedője női szemétkedéseknek, amikor bizonyos ügyek miatt ki voltam szolgáltatva nők aljasságainak, mégsem verekedtem, pedig nagyon jól esett volna...

Az a baj, ezek a nővédő, feminista mocsadékok képtelenek agyilag felfogni, hogy mennyi aljas, szemét nő is van a világban.

2021. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én, ha alakítanék kormányt betiltanám a feminista szervezeteket vagy arra kényszeríteném őket, hogy a harmadik világban harcoljanak, mert a mi társadalmunkban semmi szükség nincs feministákra, álomvilágban élnek, elvannak szakadva a valóságtól és nőket vezetnek félre a beteg nézeteikkel. Szomorú, hogy a baloldal nem tud szabadulni az ilyen identitáspolitikai hülyeségektől, mint a feminizmus, mert én baloldali szellemiségű vagyok, számomra fontosak a valódi baloldali értékek, amibe nem tartozik bele a feminizmus.
2021. máj. 22. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!