Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyilkossággal fenyegetésnek...

Gyilkossággal fenyegetésnek miért nincs következménye?

Figyelt kérdés

Miközben aki felveti az ÖNgyilkosságot, azt magára ÉS másokra is veszélyesnek nyilvánítva behurcolják akarata ellenére a pszichiátriára és begyógyszerezik és ott tartják.

Ehhez képest sosem hallottam még olyanról, hogy bárkivel hasonlót tettek volna a hatóságok azért mert azt mondja valakinek hogy megöli...



2022. febr. 8. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Nehezebb bizonyítani, aki 1x fenyeget nem fogja bevallani hatóságok előtt.


Aki pedig öngyilkos akar lenni az általában nem rejtegeti ezt a dolgot és hamar rájön a hajlamra egy kicsit több emberismerettel rendelkező egyén is.

2022. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Mert ezek csak üres szavak amik elszállnak. Ha azt mondja valaki a másiknak, hogy "kinyírlak, kicsinállak" azt általában csak érvek és intelligencia hiányában teszi. Nincs mögötte tartalom, vagy valós fenyegetés. Én inkább pont azt nem értem, hogy hogy lehet az ilyesmit komolyan venni.
2022. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!