Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakinek azt mondtam,...

Ha valakinek azt mondtam, hogy megölnék egy harmadik személyt, akkor megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Neten írtam neki. Tett valamit az illető, és hirtelen felindulásból azt írtam egy közös barátunknak, hogy meg akarom ölni. Ez már hónapokkal ezelőtt volt. Ha azokat az üzeneteket megmutatnák a rendőrségen, akkor megbüntethetnének?

2018. márc. 26. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2018. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egészen biztos? Sok üzenetet írtam annak, akit "meg akartam ölni", ezért zaklatásért is feljelenthetne, pluszba az üzenetek. Annak sem lenne következménye?
2018. márc. 26. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan fenyegetted az illetőt, persze ha megölnék elég gyorsan gyanúba keverednél de ha ezért börtön járna a fél ország le lenne csukva.
2018. márc. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Dehogy, én naponta legalább 10 embernek mondom hogy megölöm.
2018. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én komplett etnikumról szoktam napi szinten mondani, hogy kiirtanám az összeset, de nyilván nem fogom megtenni, mert nem akarok börtönbe kerülni.
2018. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudnád, mert ezekből a haláltusa közben is kipottyan egy két gyerek.
2018. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!