Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le lehet így élni egy életet?

Le lehet így élni egy életet?

Figyelt kérdés
Utálom a nappalokat és általában éjjel vagyok aktív, nappal alszom. Jelenlegi (átmeneti) munkahelyemnek köszönhetően ez könnyen kivitelezhető, viszont arra lennék kíváncsi hogy hosszútávon is működhet ez? Így szeretném leélni az életemet, hogy nappal aludjak, éjjel legyek aktív. Le lehet így élni egy életet?

2022. febr. 8. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb hiánybetegséged lesz ettől az életmódtól. Az emberi szervezet nem erre lett tervezve. Minimum rohadt sok D vitamint kellene fogyasztanod.
2022. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. így élek, reggel szoktam lefeküdni, délután kelek. Ha teljesen magányos vagy, és a munkád is engedi, akkor kivitelezhető. Ha viszont bármi programot csinálnál vagy dolgod lenne, akkor oltári szívás, hogy a boltok, hivatalok stb. kb. már zárni kezdenek, amikor te végeztél a reggeliddel. Plusz barátaiddal, rokonaiddal a kapcsolattartás sokkal nehezebb, esetenként lehetetlenné is válik, ha ilyen ritmusban élsz. És ha esetleg érdekelne olyan program, amihez mégiscsak nappali fény kell (pl. kirándulás), hát azt is rohadt nehéz összehozni, ha mondjuk reggel 8-tól du. 4-ig alszol.


A D-vitamin viszont nem olyan nagy probléma, mivel az év jó részében azért a nappal sokkal hosszabb annál, mint amennyit alszik az ember, szóval az is jó pár órát eltölt világosban mindennap, aki nappal alszik.

2022. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet szerintem, de előbb utóbb szerintem igényed lesz a nappali életmódra, mert így a legtöbb emberrel nem tudsz majd találkozni érdemben, mert ők meg nappal élnek, különösen ha gyerekük is van...
2022. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!