Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jófogás-on, ha bekapcsolom a...

Jófogás-on, ha bekapcsolom a "szállítási szolgáltatást", akkor én fizetem a futár díjat (hirdető), vagy a vevő?

Figyelt kérdés
Még nem Jófogásoztam.

#eladás #szállítás #futár #adásvétel #Jófogás #szállítási szolgáltatás
2022. febr. 8. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kalkuláld bele a szállítást az árba, amit megadsz a terméknél
2022. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl, ha 5000 ft-ért akarsz valamit eladni, akkor 7500 ft-ot adj meg árnak.

Mert a GLS levonja belőle a szállítás költségét, a 2500 ft-ot, így te megkapod az 5000-et.

2022. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A VEVŐ fizeti, ha háztól-házig kéri az árut.
2022. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 válasz, egymásnak ellentmondó!

De én a helyedben inkább ezt az oldalt olvasnám el:

[link]


"Háztól-házig aktiválás


Eladóként már a hirdetés feladásakor vagy szerkesztéskor bekapcsolhatod a Háztól-Házig szállítási szolgáltatást akkor is, ha erre előtte nem jött az oldalon keresztül vevői igénylés. A terméknek az alábbi feltételeknek kell megfelelnie:


Tömeg

40 kg-nál nem nehezebb



fullscreen

Méret

hosszúság: min 10 cm, max. 200 cm

magasság: min. 15 cm, max. 60 cm

szélesség: min 5 cm, max. 80 cm

körméret: max. 300 cm (a leghosszabb oldal, valamint a két rövidebb oldal kétszeresének összege)



A termék meghirdetett vételára legalább 2 705 Ft,és a termék kategóriájában a Háztól-Házig szolgáltatás ettől a minimumártól érhető el, ezek az alábbi kategóriák:

Csak biztonságosan becsomagolt terméket szállítunk el.

Részletes útmutató »

A szolgáltatás díja, melyet a termék vételárából von le a GLS, az egész ország területére egységesen:

2 695 Ft

Árváltozás esetén a már korábban feladott termékek szállítási díja nem változik!


A szállítás díja a sikeres kézbesítést követően az eladási árból kerül levonásra"

2022. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közben elküldtem, de ez lemaradt:



Eladó - Háztól-Házig igénylés elfogadása


VEVŐI igénylés esetén a szolgáltatás az eladó számára ingyenes, a szállítás díját a vevő fizeti a termék átvételekor.


Eladóként 36 órán belül van lehetőséged elfogadni a vevői igénylést. Elfogadás után nincs más dolgod, mint a hirdetést módosítani, és a felületen megadni a becsomagolt küldemény méretét, a csomagfeladási adatokat, valamint a bankszámlaszámot, és várni a futárt.


A Háztól-Házig vevői oldalról az alábbi kategóriákban igényelhető azoknál a termékeknél, melyeknek a megadott vételára legalább 2 705 Ft:

2022. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!