Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás háztól, házig szolgált...

Jófogás háztól, házig szolgáltatásnál mi történik ha a vevő nem veszi át a terméket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis kell-e fizetnie az eladónak a postázgatást?
2021. nov. 3. 11:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd előre az árat postaköltséggel együtt, ne te szívj, amiért más nem tudja, mit akar. Itt is milllió kérdésnél biztatják az embert, hogy ha meggondolta magát, ne vegye át...
2021. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előre én se fizetnék senkinek.

Én se vagyok a híve ennek a postázgatósdinak egyébként.

Viszont a jofogáson ugye a vevő rendeli meg. Szóval lehetséges, hogy őt "veszik elő"

2021. nov. 3. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Visszakerül a feladóhoz, akinek ki kell fizetnie a plusz postát. Tudom, sokan javasolják, hogy senki ne fizessen ki előre senkinek semmit, de eladóként nagyon lutri ez így a szeszélyes vevők miatt. Én ezért szeretem a Vaterát, mert ott az értékelési rendszer miatt megbízhatóbb felek találnak általában egymásra. 😊
2022. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csuri76 válasza:
Vissza kapod a terméket a háztól-házig szállításnál.Tudom mert nemrég így jártam csak akkor vonják le a szállítás díját ha sikeres az átvétel,de ez le is van írva a jófogás oldalán.
2022. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Vissza kapod a terméket a háztól-házig szállításnál.Tudom mert nemrég így jártam csak akkor vonják le a szállítás díját ha sikeres az átvétel,de ez le is van írva a jófogás olda"

Hol ír ilyet mit hazudozol?!


Amennyiben a vevő a határidőn belül nem veszi át a csomagot, a FOXPOST visszaszállítja azt a feladási csomag-automatába, amelyről Viber vagy SMS üzenet formájában értesíti az eladót, akinek 3 napja van a visszaszállított csomag átvételére. Át nem vett csomag visszaszállításának várható ideje 1-1,5 hét, valamint költsége 1499 Ft, amely az eladót terheli.

jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jófogás háztól-házig szolgáltatás nem Foxpost hanem GLS. Nekem is visszahozták a laptopot , mert nem vette át a vevő. Nem kellett fizetnem semmit. Csak ebben az esetben nem kell fizetned a visszaszállítást. Posta,fox,stb utánvétnél fizetni kell a visszaszállításért. Ott érdemes előre elkérni a postaköltséget. Én úgy szoktam és bevált.
febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!