Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha hívnak mobilon késő...

Hogyha hívnak mobilon késő délután egy ügyben, de aznap már nem akarok azzal foglalkozni, akkor nem bunkóság nem felvenni, hanem másnap délelőtt visszahívni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy diákmunka jelentkezés miatt hívnak késő délután
2022. febr. 9. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fura, de kimagyarázható. Akár otthon is hagyhattad a mobilt véletlenül és este 10-kor már nem akartál telefonálni.
2022. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem keresnek mondjuk késő délután 6-kor, akkor csak este 9 után tudnám visszahívni, mert edzésen vagyok. Oda meg nem viszem be a telefont. Ilyen ügyben meg este 9 után nem zavargászok senkit.
2022. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
De.
2022. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem bunkóság, csak mondjuk az említett diákmunkás példában ne lepődj meg azon, ha másnap délelőtt már azt mondják, nem aktuális, mert volt más, aki felvette a telefont - elvégre a saját érdeke, ő akar dolgozni.
2022. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

De, így is bunkóság.

Ha csörög a telefon, fel kell venni, hacsak nem vagy akadályozva.

2022. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
MUkaügyben munkaidben illik keresni az embert. 8-tól 4-ig.
2022. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Hát nálunk leshetnéd a munkádat. Nem vetted fel (persze nem is este 10-kor hívogatunk senkit), szépen hívjuk a következő embert.

Amikor én kerestem munkát, nekem sem volt luxus normál időben, délután magamnál tartani és felvenni a telefont. Azért ennyire legyünk már képesek, ha állást keresünk. Ez nem ugyanaz, mintha a Mancika hív és nincs már kedved aznap fecsegni vele.

2022. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem emg munkával kapcsolatban 5 után nem illik keresni senkit.
2022. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

8, Diákról van szó, aki "munkaidőben" iskolában van, ergo kapásból akadályoztatva van a telefonálásban a nap nagy részében.

Kérlek, világosíts fel, ha napközben a jó diák nem telefonál, munkaidő után meg a szövetkezetnek nem illendő telefonálnia, akkor hogy jutnak a diákok munkához szerinted?

2022. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Munkaügyben munkaidőben illik telefonálni.

Mondjuk én eleve utálom ha ilyenekkel hívogatnak. Küldjön e-mailt.

Szerintem teljesen jó, ha másnap beszéltek, nem várhatja el hogy végig készenlétben ülsz a telefon mellett.

2022. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!