Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha hívnak mobilon késő...

Hogyha hívnak mobilon késő délután egy ügyben, de aznap már nem akarok azzal foglalkozni, akkor nem bunkóság nem felvenni, hanem másnap délelőtt visszahívni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy diákmunka jelentkezés miatt hívnak késő délután
2022. febr. 9. 08:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor írjon sms-t.
2022. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Munkaügyben várok visszajelzést, akkor készen állok és ügyelek arra, hogy elérhető legyek. Ez lehet, teszt is a munkáltató részéről, hogy mennyire akarod azt a munkát.
2022. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Hát szerintem tesztelgesse a nénikéjét. Nem is akarnék olyan helyen dolgozni, amelyik elvárná hogy még az előző munkámat és/vagy a tanulmányaimat is dobjam félre a kedvéért. :DD

(Szerencsére én normális helyekre jelentkeztem eddig, mindig emailben kommunikáltunk az interjú előtt/után, vagy szükség esetén emailben egyeztettünk időpontot hogy mikor telefonálunk.)

2022. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
13# Szerintem a kérdező nem is akarta azt a munkát. Megtehette, hogy nem veszi fel késő délután.
2022. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!