Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha van egy terrorista-gyanús ismerősöm?

Figyelt kérdés

Olyanokat mond az illető, mint például: "viszket a markom, hogy tömegmészárlásba kezdjek az utcán, alig tudom visszatartani magam".

Ráadásul, bevallása szerint, kapcsolatban áll szélsőséges szervezetekkel az interneten.

Mindezt elmondta évekkel ezelőtt egy szűk létszámú közösségnek, amelynek én is a tagja vagyok, de a többiek csak furcsán néztek rá, és annyiban hagyták a dolgot, valószínűleg el is felejtették azóta.

Tudom róla, hogy pszichésen terhelt egyén. Annyira negatív és agresszív, hogy szinte hozzá sem lehet szólni, ráadásul vagy 193 cm magas is megvan, és erőteljes testalkatú.

46-47 év körüli.

Van egy "haverja", aki szintén hasonló nézetű, mint ő. Ez a személy viszont szintén pszichopata-gyanús, már rendőrségi ügye is volt, mert felgyújtotta egy néni kerítését, csupán amiatt, mert egy rossz szót szólt rá a hölgy korábban.



2022. febr. 10. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Névtelenül feljelentheted.Lehet, hogy találnának nála a rendőrök érdekes dolgoat. Viszont kétlem sajnos, hogy utánanéznek.
2022. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
ööö...de ilyen lényekkel miért tartod a kapcsolatot? Nem értem. 😕
2022. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második,

Már nem tartom velük a kapcsolatot.

2022. febr. 10. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
Lőj te hamarabb.
2022. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!