Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az egyik ismerősöm átszokot...

Ha az egyik ismerősöm átszokott karolni a vállamnál, úgy ahogy a barátok szokták egymást, akkor közben nekem is illik, vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne csinálj, ami neked nem esik jól. Ne is engedj másoknak olyat csinálni.
2022. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Mindegy, bárhogy jó.
2022. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Pont, hogy jól esik. De illik visszakarolni?
2022. febr. 12. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Illetni illik, én megkérdezem erről egy ismerősöm, aki nagyon érti ezeket az illemszabályokat. Más kérdés, hogy nem viselem el az érintés (csak anyukámét és a páromét), így jobb esetben lefagyok, rossz esetben elhúzódok, Még rosszabb esetben (ha nagyon váratlan és a hátam vagy a csupasz bőröm érinti) rákiabálok. Néztek ezért már zakkantnak, de nem, nem kell elviselni. Én autista vagyok, nem is tudom, nem tudok ellene tenni.
2022. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!