Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illik borravalót adni a...

Illik borravalót adni a futárnak/pincérnek/pultosnak akkor, ha az ismerősöd?

Figyelt kérdés
Szóval kb 10 éve ismeritek egymást.
2020. aug. 21. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Igen, és többet mint egyébként adnál ugyan ilyen szolgáltatásért. Az átlag borravaló cca 500 Ft-ilyen esetben 1000 a szokásos.
2020. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
A korrupció melegágya folytatódik Mo.-n.
2020. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Nekem legjobb haverom dolgozik ausztriába télen pincérként. 22 éve ismerjük egymást (általános óta) és sosem adok neki. Viszont cserébe ha elmegyünk valahova vagy megyek hozzá, mindig viszek neki valamit, amivel kompenzálom a borravalót. De ha nem a legjobb haveromról lenne szó, akkor független attól, hogy mióta ismerem, adnék borravalót és többet, mint általában.
2020. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig adok. Van egy haverom, aki pincér. Múltkor áthívtam magamhoz PS-ezni, meg pizzáztunk egyet. Kibeszéltük a csajokat, aztán mikor ment haza, adtam neki 2000-et. Nem értette, de mondtam, hogy a pincéreknek szokás borravalót adni.
2020. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!