Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok naplót irni,...

Lányok szoktatok naplót irni, ahogy a filmekben is szokott lenni?

Figyelt kérdés
Irott ill online?
2022. febr. 13. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem, de ez nem valami filmes műfaj :D Sokan írnak naplót, gyakran a pszichológus is ajánlja mint módszer segíti az érzelmekről való kommunikációt, a zönreflexiót, jót tesz a mentális egészségnek ha összegzed a napodat, és az érzelmeidet.
2022. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párszor megpróbáltam, de marhaságnak éreztem, időrabló volt és a kezem is begörcsölt. Írtam elehet a suliban.
2022. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Harmadikos koromtól kezdve vezettem naplót, és első éves gimisként hagytam abba. Utána párszor próbálkoztam még, de már kedvem sem volt, sok idő is kimaradt, így pont a legeseménydúsabb időszakomnál szakad meg sajnos.

Pedig előtte becsületesen vezettem, mindennap írtam bele, rajzoltam is, hangulat szerinti színkódolása is volt, szóval egész komolyan vettem. Néha eszembe jut, hogy nem lenne rossz újra írogatni, de ennél tovább nem jutok.

2022. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 9 éve írok minden nap fél/másfél oldalt. Átlagosan fél év alatt 10 tollat használok fel. Megnyugvást okoz a gondolataim rendszerezése és kifejezésre juttatása. Emellett kifejezetten kedvelem a papírlap érintését és hangját


29f

2022. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
határidő naplóban írok pár sor gondolatot arra a napra amúgy semmi küll.Szóval ha valaki elolvasná nem tudna meg hatalmas titkokat
2022. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!