Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kilukad a zoknid, Akkor...

Ha kilukad a zoknid, Akkor kidobod párjával együtt vagy esetleg használod valamire?

Figyelt kérdés
Nálad milyen időnként lesz lukas? ha kilukad akkor a párjával együtt kidobod? vagy esetleg használod valamire? mondjuk törlőrongyra vagy a telefont lehet bent tartani, stb? mert régebben telefontoknak is használták a hideg miatt..

2022. febr. 13. 17:53
A kérdező szavazást indított:
Sűrűn lesz lyukas! sarkánál vagy lábujjnál!
Gyakran lesz lyukas! sarkánál vagy lábujjnál!
Nagyon ritkán lesz lukas! sarkánál vagy lábujjnál!
kidobom inkább!
Megvarrom vagy használom másra!
47 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően úgy szoktam venni zoknit, hogy kb. 30 pár egyformát. (eleve mostmár legtöbb helyen kb. 10 pár van egy csomagban). Ha egy kilukad azt kidobom, mert van még ugyanolyanból N darab. Ha már nagyon fogy a készlet (kb. ugyanannyi időt bírnak ki) akkor veszek megint kb. 30 párat, és régi készletből ami maradt kidobom. (kivéve ha sikerül tök ugyanolyat vennem, akkor csak simán beteszem a fiókba az újakat a régiek mellé).
2022. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez se rossz 1#! ment a zöld..
2022. febr. 13. 17:59
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Dettó, van x pár tökegyforma fekete zoknim, a lyukas megy a kukába
2022. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, van egy cuki cicás zoknim, aminek az egyik párja pár hónapja kilyukadt a talpa közepénél. Nagyon szeretem, úgyhogy azt azóta is hordom, igaz, csak itthonra, már csak azért is, mert papucsban szoktam lenni, úgyhogy nem is érzem járkálás közben, hogy lyukas. Ami ilyen gagyi, azt viszont kidobom, ahogy észreveszem, hogy kilyukadt.
2022. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4# tehát az a kedvenc zoknid, ez aranyos.
2022. febr. 13. 18:23
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kilencvenes evekben megvarrtam. Enni nem volt annyira draga, de a ruhazat-fizetes aranya, plusz zero aruvalasztek, Aranypok versus piac miatt venni se lehetett igazan.

Ma mar kidobom. Addigra az anyag is elfaradt.

2022. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
törlőrongynak szoktam használni őket, papírtörlő helyet. Pl kiborult vizet feltörölni, pultot lemosni. Ablakpucolásra is jók mert puhák
2022. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Én minden zoknit 2x varrok, és utána kidobom. Ugyanolyanokat használok, így bármelyik jó bármelyik párjának. Csak mivel alkoholista vagyok, és néha közmunkásként dolgozok nagyon kevés pénzért, ezért nincs pénzem zoknira.
2022. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

En regen mindig levagtam a gumis reszet es hajgumikent hasznaltam otthonra.

Most kidobom oket, mert rovid a hajam😁

2022. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
En hasznalom lukasan is. Nem varrom meg. Dolgozni jo van az. Bakancsba nem latszik😃
2022. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!