Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, amikor egész nap...

Normális az, amikor egész nap egyetlen ismerősöm se képes egész reggel és napközben visszaírni messengeren?

Figyelt kérdés
Máskor visszaírnak, de vannak napok amikor egyáltalán senki. Mitől függ ez? Ennyire nem kellek senkinek? Mi értelme így létezni
2022. febr. 15. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rólad szól basszus :D Had legyen már nekik is életük, nem írnak vissza mert nem érnek rá, joguk van hozzá. A te értéked meg nem attól függ hogy hányan és milyen gyakran írnak vissza messengeren
2022. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó vagyok, éjjel dolgozom, ne aggódj én se írnék vissza minimum 11-ig mert alszom...utána meg indul a reggeli melóemail áradat....Nem a messengeres dolgokra reagálok, és nem azért mert nem szeretem a barátaimat...de amúgy ők se reggel aktívak
2022. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki nézi folyamatosan a telefonját. Én is napi 2-3 alkalom hogy ránézek, de ha csak hallom hogy csippant, akkor nem fogok vele azonnal foglalkozni, ha valami olyan fontos dolog, akkor úgy is felhív az illető.
2022. febr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!