Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, amikor egész nap...

Normális az, amikor egész nap egyetlen ismerősöm se képes egész reggel és napközben visszaírni messengeren?

Figyelt kérdés
Máskor visszaírnak, de vannak napok amikor egyáltalán senki. Mitől függ ez? Ennyire nem kellek senkinek? Mi értelme így létezni
2022. febr. 15. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, engem senki nem hív fel soha és nem ír senki Messengeren. És akkor mi van? Nem is igénylem senki társaságát. Nyomulni nem fogok senkire, mert nem vagyok pióca. Megszoktam, nem vagyok kapcsolatfüggő. Tisztába vagyok az értékeimmel és ezt nem attól teszem függővé, hogy ki hányszor ír, vagy hív fel engem.
2022. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, kötelező? Néha én sem írok egész nap, mert dolgom van.
2022. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Unalomból nekem se írjon senki. Ha fontos a dolog, nyilván visszaszólok, de hogy csak az időt töltse, az tolakodás, ilyet elvárni.
2022. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha te a messengerhez kapcsolod a létezésed értelmét, akkor valóban semmi értelme nincs!
2022. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki lóg munkaidőben a privát messengerén...
2022. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a munkájuk miatt is lehet, vannak laza napjaik, amikor a kutya se néz rájuk, meg vannak napjaik amikor kapnak valami sürgős feladatot, vagy egész nap a nyakukban liheg a főnök. Vagy egyszerűen néha lemerül a szociális energiájuk, és egy kis magányra vágynak.

Vagy élőben van más programjuk, pl találkoznak egy másik barátjukkal, és bunkóság lenne közben telefonozni.

Ezer oka lehet, ami tőled teljesen független. Ne mások figyelme alapján próbáld meghatározni a saját értéked!

2022. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatos, megszakadásoktól mentes Messenger kapcsolat nélkül tényleg nem érdemes létezni!

Igaz?

Te hányszor haltál volna bele annak idején az 5 órás német mobilszünetbe?

2022. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi egész nap egymáson lógunk. Nekünk ez a természetes.
2022. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már javarészt csak hétvégén keresem az ismerőseimet, mert tudom, hogy nagyon elfoglaltak. Tiszteletben tartom az idejüket, határaikat.


Akit lehet, azt elérem telefonon (már aki megengedi hétköznap is.) De valószínűleg most eggyel kevesebb ilyen ismerősöm lesz...

2022. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem szabad tapadni, mert az taszító. Nyitott szemmel és tiszta szívvel kell járni az emberek között és előbb-utóbb a pozitív energiáiddal és kisugárzásoddal bevonzod az embereket. De a tapadás, nyomulás az elég negatív energia.
2022. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!