Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb baklövése?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megismerni az exemet
2022. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan becsicskultam egy nárcisztikus bántalmazónak 2009-2011 közt. Se a barátaimnak, se a családomnak, se senkinek nem hittem annyira, az ő szava volt mindenki előtt. Aztán felébredtem az őrületből, csak közben túl sok időt vesztegettem, lelkileg-idegrendszerileg is kikészültem, és sosem lettem már olyan, mint előtte. Ha csak gondolok az akkori önmagamra szinte gyűlölet fog el...
2022. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NTBS ***** válasza:
83%
A házasságom. szerencsére már elváltunk.
2022. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pont fordítva: hogy elköltöztem az exemtől. Azóta lejtmenet.
2022. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Hogy hagytam meghalni a macskám.
2022. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nem tanultam eleget, amikor jobban fogott az agyam…

Lehettem volna akármi, most meg havi 200 óra munkából úgy élek meg albérletben, hogy havi 5-10 ezer forintot tudnék félretenni, annak meg az infláció miatt semmi értelme nem lenne így azt inkább el lottózom…

És ennyi munka mellett nem tudom magam fejleszteni sem… Egy levelezős egyetemre sem lenne időm, maximum távoktatásosra, mondjuk part-time 6 év alatt, heti 16 óra vállalással, de ilyen meg csak önköltségesen van 7 milliótól.

Ha hitelt felvennék nem tudnám törleszteni.


Szóval az a legnagyobb hibám, hogy gyerekként nem tanultam sokat.


Mondjuk igaz, hogy ez a szüleim hibája is, ha normális körülmények között nőhettem volna fel, akkor ez lehet másképpen lenne.

2022. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Füvet szívtam
2022. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
gyk reg
2022. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Németh Eszter
2022. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom,mi volt a legnagyobb baklövésem,mert több is volt.Például: 14 évesen nem regisztráltam facebookra,mikor meghívtak,és egész középiskola alatt nem voltam fent.Már megbántam,jól jött volna az akkoriban.Nem néztem évekig animéket,abbahagytam,pedig az is jót tett volna.Mikor apám felajánlotta 14-15 éves koromban,hogy vesz nekem okos telefont,én nem kértem a nővérem hatására,de már nagyon megbántam.Azt is megbántam,hogy felvettek kétszer is főiskolára,de egyszer sem mentem.(lelki okok miatt)és az is nagyon bánt,hogy kidobtam vagy elajándékoztam,olyan tárgyaimat,amit a mai napig bánok,bűntudatom van.Meg néhány dühkitörésemet kontrollálnom kellett volna,és akkor nem pofozott volna meg az anyám.(azt hittem egész életemben soha nem pofozna meg)Ezek elég nagy baklövések.
2022. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!