Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Élnétek egy olyan mesebeli...

Élnétek egy olyan mesebeli világban, ahol minden csokiból és marcipánból lenne és mindenki boldog és kedves lenne?

Figyelt kérdés

Nem lennének problémák, háborúk, negatív tulajdonságok az emberben. Mindenki kedves lenne és megajándékozná a másikat és folyton dicsérné egymást, hogy ma milyen szép a hajad, milyen okos vagy, annyira szép vagy stb...


Nem lennének veszekedések, nem lenne harag, irigység, gyűlölet. Minden csokiból és marcipánból lenne. Cukorhegyek és csokoládészökőkutak lennének minden mennyiségben. Minden ingyen lenne és megszűnne az adó.


A színek sokkal élénkebbek és intenzívebbek lennének és vibrálnának, a növények, fák tudnának egymással kommunikálni, az állatok beszélni egymással. Megváltozna a térérzékelés, mindent sokkal szebbnek és tisztábbnak látnánk, tündérek, meg manók lennének mindenhol.


Ti élnétek egy ilyen cukormázas, mesebeli világban?



2022. febr. 18. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
30 szavazat
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ezt lefelejtettem: ☀️☀️🌈🌈🌼🌼
2022. febr. 18. 19:24
 2/32 A kérdező kommentje:
Ok akkor nem...
2022. febr. 18. 19:35
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem, rémesen hangzik.
2022. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Megnéznem, ki az, aki az én hajamat dicséri... XD
2022. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a világ maga lenne a Paradicsom. 😊😊😊☀️☀️☀️🌈🌼🌈☀️
2022. febr. 18. 19:49
 6/32 anonim ***** válasza:
40%

Akik nemre nyomtak azok jobban szeretnek egész nap dolgozni életük végéig, csalódni stb.

Én igenre nyomtam, amit leírtál hasonló lehet a Szent Atya mennyországához, ahova minden igaz eljut egyszer.

2022. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon hamar unatkozni kezdenének az emberek, az unalom pedig olyan dolgokba hajtja őket, ami a csodavilágot sajnos atomjaira szakítja...
2022. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Kedvem lenne a keblemre ölelni az egész földet, univerzumot. 😊😊☀️🌼🌼🌈☀️🌼🌈🌈☀️😊
2022. febr. 18. 19:55
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon cuki vagy, mit toltál? 😃
2022. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a fél bogyó megrúgott rendesen, mi? xd
2022. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!