Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ő miért nem tüsszent?Ez...

Ő miért nem tüsszent?Ez normáli?Én mindennap vagy minden 2 naponta minimum egyszer tüsszentek.

Figyelt kérdés
Van egy nő,konkrétan vele lakok.Az nem lényeges hogy ki nekem,de a lényeg az hogy vele élek pár éve és talán 2 x tüsszentett eddig.(NEM NEM TROLL KÉRDÉS)ahogy kérdeznétek.Részmunkaidőben dolgozom így nem vagyok túl sok időt a melóba tehát hallanám ha tüsszent.Egy idő után tűnt fel és azt mesélte nekem pont ezért nem adom ki hogy ki ő,hogy ha valakin elbambul akkor azzal rossz történik,a gyereke azt mondta hogy ő boszorkány de furcsa az egész nekem.Olyan feszélyezett vagyok mindig az ő közelében tehát nem jó vele lenni egy légtérbe és beszélgetni sem mert olyan energia vámpír típus.Te is meg akarsz szólalni a témához de nem tudsz tőle mert annyira tolakodóan mondja mondja és mondja a "mondókáját"hogy már azt várod mikor kop le rólad és mikor lesz vége a társalgásnak vele.Ő azt gondolja hogy imponáló másoknak meg dicsekszik hogy neki fiatalok udvarolnak de nekem rémes az egész nő.Több infót nem adok meg róla mert nem akarom hogy kiderüljön és nekem essen ezért mert pofátlan erőszakos alak.
2022. febr. 18. 23:28
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem szeretek ítélkezni és főleg azt utálom ha felettem ítélkeznek és tudom hogy rossz dolog meg Isten ellenes stb de ő megilleti hogy így írok róla Többször szemét vagy erőszakos volt velem.
2022. febr. 18. 23:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!