Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék ilyen partnert...

Hol tudnék ilyen partnert találni?

Figyelt kérdés

Már rég le tettem arról,hogy barátnőm legyen.Nem nezek ki jol,meg okos sem vagyok,meg visszahúzódó.A nőknek nem ilyen férfi kell.

A szexről is le mondtam.Egy valami bánt nagyon,hogy elmúlik a fiatalságom es nem ölelgethetek meg egy csajt.haj FÉTISEM VAN.imádom A HOSSZÚ NŐI HAJAT simogatni.Hogyan találhatnék erre valakit aki engedne,hogy simogassam a haját. Ez nem szexuális dolog,mielőtt valaki kérdezné.Érdemes lenne random csajokra rá írni facebookon,vagy társkeresőn? és ha félre értik.Cserebe azt ker az illető amit akar,nem ingyen kellene.



2022. febr. 19. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Már rég le tettem arról,hogy barátnőm legyen." - akkor miért is próbálkozol? Ha akarsz barátnőt, akkor tégy bele apait-anyait. De ne a bizonytalanság és vergődés legyen az irányod.


"Nem nezek ki jol" - mi a probléma pontosabban?


"meg okos sem vagyok" - nem kell okos légy, hogy tanulhass. Max nehezebben megy. De a próbálkozás, ambíció, és tanulási vágy szexi.

De ja már itt tartunk. A pont és vessző után szóköz kell.


"meg visszahúzódó" - tudom, hogy most hihetetlen, de ezen tudsz változtatni.


Viszont random lányokra ráírni ezzel kapcsolatba meredek. Menj hivatásoshoz, ha ilyen vágyad van. De ha valaki rám írna így, akkor tiltanám, undorítónak nyilvánítanám és elküldeném az összes barátnőmnek a profilják, hogy mivel próbálkozott be és tilták ők is, mielőtt rájuk is talál.

2022. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amikor azt írtam,hogy rég le tettem a dologról ,az egy nagy elhatározás után volt. Hidd el ,hogy nem volt könnyű. Csinálhatok barmit az arcom nem fog megváltozni!!!Mit lat meg először a másik nem rajtad? az arcod az alakod...és az en esetemben ezután mar nem kíváncsiak rám.

"nem kell okos légy, hogy tanulhass. Max nehezebben megy. De a próbálkozás, ambíció, és tanulási vágy szexi".-Kinek lenne ez szexi?-Senki se venne eszre,hogy próbálkozom.Egy jó szót nem kapnék senkitől,hogy okosabb lettem meg,hogy tanulok,es el menne a kedvem.


"Viszont random lányokra ráírni ezzel kapcsolatba meredek. Menj hivatásoshoz, ha ilyen vágyad van. De ha valaki rám írna így, akkor tiltanám, undorítónak nyilvánítanám és elküldeném az összes barátnőmnek a profilják, hogy mivel próbálkozott be és tiltsák ők is, mielőtt rájuk is talál".-El se hiszem amit itt írsz.Nőként a prostikat ajánlod nekem? Soha nem fogok prostitualtokhoz járni.

Persze,hogy tiltanál...Miért is segítenél? Es mi ebben az undorító? semmilyen szexualis tartalom nincs benne.

Ja es ha mar be szóltál, pedig irtam ,hogy nem vagyok okos : tilták, profilják

2022. febr. 20. 02:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Segíteni akartam volna, viszont olyan rosszindulatú választ írtál, hogy már úgy gondolom neked nem érdemes.
2022. febr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért koszi. Szép napot!
2022. febr. 20. 07:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért tanulunk, hogy másoknak az tessen, hanem azért, hogy műveltebbek legyünk. Saját magunk miatt tehát. És ez már önmagában vonzhat nőket is, akik ezt felismerik benned, mármint azt, hogy műveltebb vagy, okosnak sem kell lenned ehhez. Ne írd le magas ennyire. Biztos találsz valakit, akinek hosszú haja van, ha megh nem hosszú, a kedvedért megnöveszti. Ne a haját keressed, hanem a személyiségét, a haj megnöveszthető. Ne add fel! Biztos van valamilyen hobbid. Ott keresgélj partnert.
2022. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon járok el sehova, visszahúzódó vagyok. Nem én kellek a nőknek,hiába is teszem oda magam.
2022. márc. 1. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!