Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek sikerült már találni...

Valakinek sikerült már találni itt levelező partnert?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ismerkedős/barátkozós kérdések többségét fiúk írják ki ide.

Ha meg egy lány ír ki hasonlót, rengeteg válasz érkezik.


Valaki talált már itt olyat, akivel hosszabb távon sikerült beszélgetni és nem tűnt el egyszercsak az egyik fél?


Párszor, amikor ebben a kategóriában vagyok, szívesen kiírnék egy kérdést, hogy beszélgetnék, ismerkednék lányokkal, de végül soha nem írom ki, mert feleslegesnek tartom. Meg hát egyébként is csak az ezredik ilyen kérdés lenne, ami szerintem itt már sokaknak unalmas és kapásból átsiklanak felette. De most megpróbálkozom a dologgal, hátha..


Szóval lányok!

Ha valakinek van kedve beszélgetni, állok elébe! :)

Viszont nem szeretem a sablonos, egyoldalú beszélgetéseket, szóval, ha ír is valaki, olyan tegye, aki szintén hosszabb távon szeretne beszélgetni és fenn is tud tartani egy beszélgetést. Nem pedig csak a pillanatnyi rossz hangulatában vágyik egy levelezőtársra, de amint elmúlt a rossz kedv, azzal együtt ő maga is eltűnik.


Magamról annyit, hogy 23 éves vagyok. Budapesti.


2020. okt. 13. 11:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sikerült igen,egy válaszom után írt rám,és még beszélünk.
2020. okt. 13. 12:40
 2/11 anonim válasza:
Igen, sikerült. De én tényleg csak barátkozok, nincs hátsó szándék. Bár így is kicsit nehezen nyit a másik nem, mert kb mindenki úgy kezdi, hogy barátság, aztán "ja, én nem így gondoltam" (a párommal is állandóan ezt csinálják). De ha egyszer nyitottak, nagyon jól elbeszélgetünk. Egyel már alakul a hosszútávú barátság, hamarosan találkozunk.
2020. okt. 13. 14:25
 3/11 anonim válasza:
Kieg, #2 vagyok: nemtől és kortól függetlenül bárkit szívesen megismerek, de csak barátság! Ha találkozunk, jön a párom is.
2020. okt. 13. 14:29
 4/11 anonim válasza:
Igen volt már ilyen persze. F
2020. okt. 13. 15:10
 5/11 anonim válasza:

Hát én lány vagyok, régebben egyszer írtam ki egy ilyen kérdést.. Hát nézd rengetegen írtak, először örültem.. Aztán láttam, hogy fotókat küldtek "magukról".. Meg eltűntek amikor a barátság fogalma megvilágosodott számukra.

De egy olyan embert találtam, akivel barátság alakult ki.

Ha van kedved velem beszélgetni, nyugodtan írhatsz :)

2020. okt. 13. 16:11
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint nem lehetetlen a dolog.

2020. okt. 13. 16:18
 7/11 anonim válasza:
Nekem irhatsz ha gondolod!
2020. okt. 13. 21:04
 8/11 anonim válasza:
Egyszerűen kiderül a lány kamu vagy valódi
2020. okt. 13. 22:47
 9/11 anonim válasza:
Igen, de pár nap után máshová mentünk át beszélgetni, nekem itt lelketlen az egész
2020. okt. 14. 07:28
 10/11 anonim válasza:
Igen, több mint 2 éve beszélgetek egy férfival akit itt ismertem meg gyakorin, nincs semmi hátsó szándéka, nem találkoztunk, nem is beszéltünk még erről, szinte minden nap beszélünk pár szót messengeren. Nem volt tervezett az ismerkedés. Egy kérdést tettem fel egy műszaki témában, ő segített és így indult el köztünk a barátkozás.
2020. okt. 14. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!