Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, hogy egy...

Csak szerintem gáz, hogy egy oktatáson, ahol kb 10-en vennénk részt, csak én jöttem el és egyedül nekem tart órát az oktató?

Figyelt kérdés

8 órán keresztül itt ülök és hallgatom. Haza kéne mennem, csak azért mert a többiek bactak eljönni? Ez így olyan fura, végig nekem magyaráz az oktató🤷‍♂️

Olyan érzésem van, mintha csak feltartanám, miattam kell csak neki is végigülnie😐



2022. febr. 19. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ez nagyon gáz xD nem irigyellek, nem tudod megbeszélni vele, hogy akkor befejezheti az órát és inkább legyen egy szabad szombatotok?
2022. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
beszéld meg vele, a fontosabb részeket azt irány haza. Amúgy igen, ciki.
2022. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is volt ilyen, mikor mindenki elment egy oktató órájáról, csak nekem megtartotta. Utólag, mindenki röhögött, kaptak érte aztán “jutalmat”.
2022. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ciki a másik 9 embernek lesz, ha emiatt szívnak a vizsgán.

Én tuti kihasználnám az alkalmat, hogy alaposabban átbeszéljük a tananyagot

2022. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ciki, de én ilyenkor kihasználom a lehetőséget és sokat kérdezek.
2022. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer én is jártam így. Én mondtam az oktatónak, hogy miattam ne tartsa meg, mert én is úgy éreztem biztos van jobb dolga mint egy főnek magyarázni. Azt mondta ő megtartja akár egy főnek is. Így maradtam és hasznos is volt.
2022. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy voltam vele hogy én nem kevés pénzt fizettem ezért a tanfolyamért, szóval végig maradtam. Vagyis hamarabb végeztünk kicsit, de legalább mindent átbeszéltünk🤷‍♂️

Mondjuk akkor is elég kellemetlen egy szituáció volt, az biztos😂

2022. febr. 19. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele az oktatónak is milyen kellemetlen, már nem az, hogy csak te vagy ott, nem miattad, hanem így ez kb. azt mutatja nem kíváncsiak arra amit tanít. Legalább te ott voltál, még lehet örült is neki, egy fő legalább eljött.
2022. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!