Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 20 éves egyetemista, aki 2...

20 éves egyetemista, aki 2 hónappal ezelőtt lefoglalt egy kutyust tenyésztőtől. Nagyon haragszom magamra mert sokmindent nem gondoltam át. Szerintetek lehetetlen lenne jelenleg nekem felnevelni egy kiskutyát egyedül? Őszinte véleményeket szeretnék

Figyelt kérdés

Egyedül lakom albérleten.

Gyakorolnom a hangszeremen napi min. 2 órát szoktam, amit otthon is tudok.

Dolgozni heti 20 órát szoktam de a munkám nagyon rugalmas.

Az egyetemi orarendem így néz ki:

Hétfő: 8:00-12:30

Kedd: 11:30-12:30 17:00-18:00

Szerda: 17:30-19:00

Csütörtök: 14:00-16:30 17:00-18:00


2021. aug. 9. 23:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Várjak még a kiskutyával, amíg elrendeződik az életem vagy belevághatok? Mennyire reális?
2021. aug. 9. 23:38
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Beszéld meg a tenyésztővel.

De ilyen időbeosztásban nem lenne gond a kiskutya.

2021. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Ne vagj bele. Az egyetemen vizsgaidoszak is van,amikor napi 8 orat min tanulnod kell.


Bizonytalan az eleted. Nem tudod a tobbi feleved milyen lesz.


Egy kutya tulajdonosa

2021. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igazából nekünk tanulni nem igazan kell, inkább gyakorolni amit max naponta 3 orat szoktam
2021. aug. 10. 00:22
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ilyen időbeosztás mellett simán menne. Főleg, hogy úgyis online oktatás lesz.


Ha szeretnéd a kiskutyát, szerintem simán megbirkóznál vele. Ha viszont nagyon kételkedsz, elment a kedved tőle, ne vágj bele.

2021. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Simán, főleg, hogy felmerült benned a kétely, azaz tudsz felelősen gondolkodni. Viszont a kutya az nem olyan hipp-hopp, úgy 10-15 évre bele fog épülni az életedbe, ami mindenképpen változni fog.


A kérdés főleg az, hogy ha úgy adódik, le tudod-e helyezni akár napokra, mondjuk szülőkhöz, tesóhoz.

2021. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

A tulajdonos engedi hogy legyen kutyád?

Az idő beosztással amúgy nincs gond szerintem.

2021. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Leírásodból arra gondolok, hogy zeneművészetis lehetsz. Szerintem meg tudod oldani, az első pár hét amikor jobb ha egész nap vele vagy, utána hozzá lehet szoktatni az egyedülléthez. Egyedül albérlet szempontjából nem szerencsés, mert a legtöbb helyre nem engednek állatot.
2021. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
99%

Ha úgy érzed,hogy most sok (napi 3 séta kell egy felnőtt kutyának,főleg ha aktív.mert ha aktív fajtát vettél azzal sok időd elmegy a kutyára) akkor szólj,hogy ne haragudjon,köszönöd a lehetőséget de nem szeretnéd most bevállalni.

Nem fog haragudni,sőt.Sokkal felelősségteljesebbnek fog tartani amiért nem tuszkolod minden áron magadra.


Ha szeretnéd az sok mindent változtat pénz ügyileg is.Engedi a főbérlő,hogy kutyát vigyél az albérletbe? Azt sem lehet csak úgy,ki is dobhat miatta és akkor van annyi időd keresni másik albérletet amennyit a szerződésben megbeszéltetek.

2021. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Kutya minden korban es elethelyzetben jo tars, ha te magad kutyaskent mukodsz. Parod is lehetne, gyermekeid is lehetnenek ... ettol nem valtozik meg az eleted, csak kicsit tobb a tennivalo.


Ha lelekben is kutyas vagy, akkor egy eb sosem jelenthet gondot.

2021. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!