Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg bántam,hogy csúnyán írtam...

Meg bántam,hogy csúnyán írtam vele,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez az egész úgy történt,hogy Le kezelően beszélt velem,az egyik haverom,ha mondhatom így,mert nem vagyunk jó viszonyban,Már évek óta,hiszen meg lopott,és nem tudom barátnak tekinteni,az olyan embert aki ezt megteszi,ez el is volt felejtve,nem haragudtam egy idő után már rá,az egyik barátomnak mondtam,hogy meg lopott X-Y-barátnak nem nevezhető ember,és valahonnan meg tudta,aki meg lopott,És azt írta hogy én mit képzelek magamról,hogy terjesztem róla hogy lopott stb,én pedig meg mondtam a magamét neki,hiszen nehogy már ő lop meg,és még neki álljon feljebb,majd le tiltottam,és a beszélgetést is töröltem,hogy ne is emlékezzek,erre az egészre,mert nagyon nem szeretek vissza emlékezni,a Veszekedésekre, egyszerűen gyűlölöm a balhét. Aztán másnap meg bántam,hogy lehet nem kellett volna vele csúnyán írjak,hiszen ebből tovább fog folytatódni a balhé, szóval ebben az egészben,csak azt szeretném,hogy békésen elváljanak az Útjaink,és le zárjuk ezt az egészet, ő pedig a saját útján,én meg az enyémen.


Szóval mit kellene tennem,és a bocsánat kérést hagyjuk inkább,mert nem én kellene kérnem,hiszen ő lopott meg,és még csúnyán is írt


2022. febr. 21. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg neki, hogy ami történt, az megtörtént, nem teheti semmissé, tudsz róla. De te tovább léptél, javasold ezt neki is. Javasolhatod még, hogy felejtsétek el az egészet, sok sikert kívánhatsz neki a továbbiakban viszont megkéred, hogy a történtek fényében többet ne keressen, mert bár nincs harag, úgy érzed nem szeretnél semmilyen formában sem kapcsolatot tartani vele.
2022. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy már te kérj bocsánatot. Ő a múltban kárt tett neked, most kiderült, és most hisztizik. Egyszerűen csak ne beszélj vele.
2022. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül a gyatra helyesírásodért kéne bocsánatot kérni... Tőlünk.
2022. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!