Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ertelme van ennek?

Mi ertelme van ennek?

Figyelt kérdés
Fiatal 22 éves vagyok, mozgasserult ferfi es ugy erzem mostmar eleg volt az eletbol. A tarsadalomba hiaba probaltam beilleszkedni az emberek nem fogadjak be a beteg embert egyszeruen. Kolonckent kezelnek engem folyamatosan es meg is alaznak. Szomoru, hogy ilyen vilagot elunk amit most, mert hiaba van eszem pl semmire nem megyek vele (es ez igaz sok tarsamra is) hiszen en (mi) hiaba probalkozunk, erolkodunk normalis eletet elni ha a tarsadalom erre nemet mond. Szemely szerint mostanra 22 evesen feltettem magamnak azt a kerdest, hogy elet ez igy? Megerte az a sok szenvedes amin atmentem? (a csaladom sem tamogato) Mit fogok csinalni igy az eletemmel, ha en mindent megteszek, viszont megsem tudok egyrol a kettore haladni, mert rajtam kivulallo ok miatt sajnos beteg vagyok. Ezaz egyetlen baj velem ez egyertelmu, hogy beteg vagyok es ezaltall szamkivetett. Tudjatok, az emberek sokszor sirnak ugymond piti dolgok miatt mint pl anyagi javak. A legfontosabb az eletben az egeszseg. Es leginkabb azert vagyok magam alatt, mert a nagy szerelmem egy drogos seggfejnek szult gyereket es nekem ezt borzaszto megelnem, hogy egy narkos-alkoholista vagy barmilyen embernek nagyobb a becsulete a nok szemeben mint egy serult embernek. Sok dolgon mentem at, sok mutet, kerekesszekes idoszakok stb es mindig felalltam, de ezekutan felmerul bennem a kerdes, hogy megis minek csinaltam ezt vegig..
2022. febr. 22. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Oktalan pitha után ne sírj.
2022. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!