Weboldalunk cookie-kat haszn√°lhat, hogy megjegyezze a bel√©p√©si adatokat, egyedi be√°ll√≠t√°sokat, tov√°bb√° statisztikai c√©lokra √©s hogy a szem√©lyes √©rdeklŇĎd√©shez igaz√≠tsa hirdet√©seit. Tov√°bbi inform√°ci√≥
KezdŇĎoldal » Emberek » Tan√°rok, iskolat√°rsak » Nagyon nem esik le?ūüėāūüėā

Nagyon nem esik le?ūüėāūüėā

Figyelt kérdés

szóval mondom a szitut.

Ma nagyon sz√©p nagy tornyos felhŇĎk voltak a t√°volban √©s sok fa van a kert√ľnkben ez√©rt nehezen lehetett lefot√≥zni azokat. Bek√ľldtem a fot√≥kat az oszt√°lycsoportba √©s mell√© √≠rtam hogy ‚Äú2 f√°ra is felm√°sztam‚ÄĚ. Az egyik oszt√°lyt√°rsam annyit v√°laszolt hogy ‚Äúkhmmm...‚ÄĚ azt mondta hogy ŇĎ m√°shogy √©rtelmezi azt h k√©t f√°ra de nem esik le hogy most mi van. Ha valaki √©rti hogy mi van????

#osztály #Két fra #Ennek sok értelme van #Kucccsszó
j√ļn. 26. 22:04
 1/4 anonim ***** v√°lasza:
92%
Szerintem az lehet hogy kb 13 évesek vagytok, és így nagyon "vicces" minden olyan dolog ami egy péniszre hasonlít. Jelen esetben ez egy fa lenne. Más tippem sajnos nincs.
j√ļn. 26. 22:46
Hasznos sz√°modra ez a v√°lasz?
 2/4 A k√©rdezŇĎ kommentje:
de a fák nem hasonlítanak péniszre!!!
j√ļn. 27. 01:08
 3/4 anonim ***** v√°lasza:
10%
hasonlítsd össze a 2 szót. fa és ___
j√ļn. 27. 01:14
 4/4 anonim ***** v√°lasza:
52%
Nem esik le a szitu :D
j√ļn. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenŇĎ anyagok nem minŇĎs√ľlnek szerkesztŇĎi tartalomnak, elŇĎzetes ellenŇĎrz√©sen nem esnek √°t, az √ľzemeltetŇĎ v√©lem√©ny√©t nem t√ľkr√∂zik.
Ha kifog√°ssal szeretne √©lni valamely tartalommal kapcsolatban, k√©rj√ľk jelezze e-mailes el√©rhetŇĎs√©g√ľnk√∂n!