Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van olajágas meg...

Mi értelme van olajágas meg ukrajnaizászlós profilképeket beállítani a Facebook-on?

Figyelt kérdés
Azt hiszik az emberek, hogy ez számít bármit, vagy változtatni fog valamin? Nem szeretnék megbántani senkit, de annyira értelmetlennek és nevetségesnek érzem.

2022. febr. 25. 07:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel fejezik ki az együttérzésüket. Mivel odamenni nem fognak, sem pedig szembeszállni az orosz hadsereggel, ezért ez a legtöbb, amit tenni tudnak. De amúgy én is feleslegesnek tartom.
2022. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Mert miért ne? Ki vagy te, hogy megmondd, mások mit csináljanak?
2022. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanaz, ami a Család az család, a Most is igent mondanék, Hajrá magyarok, Covid19 vaccinated meg hasonló kereteknek. Gyakorlati haszna nyilván semmi, de ezzel üzen az ismerősei felé, hogy milyen témákat tart fontosnak, és ezekről mi a véleménye.

A közösségi oldalak erről szólnak.

2022. febr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, de szerintem rohadt szánalmasak. Nem értem, hogy miért foglalkoznak vele ennyire, félnek, de hogy mitől, azt nem értem.
2022. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szerintem meg csak magukat csapják be vele az emberek, mert elhiszik, hogy ők most tettek valami jót, pedig erről szó sincs.


2-es, nálad is ott virít az olajág mi? Büszke lehetsz, sokat tettél a békéért!

2022. febr. 25. 08:13
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Áruld már el kérlek, miért erre vagy annyira kibukva? A többi keret nem zavar, csak ez? És aki átlag napi 10 rossz viccet oszt meg? Meg aki felváltva rak ki zsoltárokat Coelho- meg Wass Albert idézetekkel? meg aki napi szinten dokumentálja a gyereke életét?
2022. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Szolidaritást mutat és együttérzését fejezi ki.
2022. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Jól van kedves kérdező, etesd csak magad :D te vagy a teremtés koronája, tudjuk. Akkor most lapozzunk tovább egy értelmes kérdésre.
2022. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
semmi
2022. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
én AK-s és fatboyos profilképet raktam ki, erre volt keret
2022. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!