Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa lenne bejelölni Faceboo...

Furcsa lenne bejelölni Facebookon ismerősnek egy idegent akivel egyszer telefonáltam egyet?

Figyelt kérdés
Egy iskolaszövetkezet egyik alkalmazottját akiknél tag vagyok. Szimpatikus a neve, fiatal mint én, úgy bejelölném ismerősnek. Furcsa lenne?
2022. febr. 21. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan gáz. Kérdéses mennyire emlékszik a nevedre, és hogy visszajelöl-e. De egy jelölést szerintem nyugodtan megtehetsz :)
2022. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha engem valaki ennyi utan bejelolne azt nem jelolnem vissza. en nem ismerosgyujtogetesre hasznalom a fb-t
2022. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, furcsa lenne.
2022. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"úgy bejelölném ismerősnek"


Nem is tudtam, hogy létezik ismerősnekjelölési kényszer...

2022. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A neve szimpatikus?
2022. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem vagy szimpatikus neki, akkor így is úgy is veszett fejsze nyele.


Ha szimpatikus vagy, akkor pedig nem fog azon gondolkozni, hogy "túl hamar jelölted be"

2022. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg köztes megoldás? Ráírsz üzenetben, de még nem jelölöd be. Aztán ha látod a beszélgetésből hogy kölcsönös a szimpátia, akkor akár közös megegyezéssel ismerősnek jelölés? Végül is onnét már úgy ahogy de ismerni fogjátok egymást, a közös beszélgetések okán.
2022. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, és értelmetlen így.
2022. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!