Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is borzalmas ez a...

Szerintetek is borzalmas ez a világ, amiben élünk? Covid-járvány, orosz-ukrán háború, Afganisztán, klímaválság.

Figyelt kérdés

Miért kell háborúskodás, miért nem lehet béke? Először a Covid-hiszti, most meg ez a szadista Putyin legyalulja Ukrajnát.


Valahogy a 2000-es évek eleje sokkal békésebb volt, lehet azért mondom ezt, mert akkor voltam kisgyerek, de akkor valahogy mindenki mosolygott és kedves volt a másikkal.


Nem volt ennyi háború, vírus, viszály a világon. A káosz urai mindig kavarják a kakát.



2022. febr. 25. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez valóban borzalmas világ, rosszabb, mint bármikor.
Ugyanolyan kor ez, mint a régebbiek, se nem jobb, se nem rosszabb.
Egyértelműen jobb kor ez, mint a régebbiek.
62 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
18%
Jó ez, nem panaszkodom. Lényeg hogy itt peace van. Megiszok ma is egy bolond jackyt, elpattintok mellé egy kő kemény cigit, este meg felhívom a nőmet ugorjon fel éjjelre. Nekem ennyi elég
2022. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
26%

"A BÉKE VELEM KEZDŐDIK."

Tudod, hogy ez a mondat honnan származik? Morrnah Nalamaku Simeona tette ki az íróasztalára a hivatalában. Ő az az áldott hawaii gyógyító (kahuna), aki az ősi hawaii Hooponoponot modernizálta. Alkalmassá tette arra, hogy bárki, bármilyen körülmények között gyakorolhassa. Úgy tűnik, ez a béke egyetlen útja. A háborút az ember választotta, és most a Teremtőhöz imádkozik, hogy a háborút békévé változtassa. Különös lény az ember. Kívülre helyezi a felelősséget, így aztán részéről ennyi. De csak addig, amíg fel nem ébred... [link]

[link]


Háború, betegség mindig is volt, és lesz is. A béke senkinek se érdeke. A gyógyszer, a fegyvergyártás az egyik legjövedelmezőbb.

2022. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
2003-ban robbant ki az Iraki háború, ahol magyar katonák is "hősi halált" haltak, ja, tényleg boldog évtized volt.
2022. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
3: Én akkor voltam kisgyerek! A 2000-es évek eleje nekem egyet jelent a kisgyerekkorommal.
2022. febr. 25. 16:18
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, 2001-ből pedig ne is beszéljünk.
2022. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A politikai élet se volt szerintem ennyire ellenséges. Valahogy az emberek érezték a demokraciát még a 90-es években és hittek benne.
2022. febr. 25. 16:20
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én meg a 90-es években voltam gyerek. A gyerekkor mindig megszépíti a dolgokat, de az a baj, hogy a gyerekkorunk idején is történnek csúnya rossz dolgok, amikről csak azért nem értesülünk, mert akkor gyerekek voltunk. De most felnőtt fejjel, ha érdekel, utána nézhetnél, hogy mik is történtek a 2000-es években, mikor gyerek voltál.
2022. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A 2000-es évek elején én még hittem a csodákban és naiv, a világra rácsodálkozó kisgyerek voltam. 🙂🙂 Sírhatnékom támad, ha visszagondolok rá. 😢
2022. febr. 25. 16:25
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

En meg 1945-ben voltam gyerek

Csodaszep evek voltak

Ja nem

2022. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak borzalmas háborúk és vírusok. Az élet sosem volt egyszerű. Ha mondjuk 50 évig jólét és fejlődés van X országban, a föld másik részén meg lehet hatalmas válság és járványok. Szerintem ettől sokkal rosszabb is lesz, ahogy fejlődik a technológia. Mindig lesz olyan, aki rossz célra akarja használni. A természettel meg úgysem szállhat szembe az ember.
2022. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!