Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül, aki az...

Van még rajtam kívül, aki az oltás erőltetés és a többi (klímaválság) miatt immáron teljesen reménytelennek érzi a jövőjét és elfogadna egy tervezett halált néhány év két végén égetős életvitel mellett?

Figyelt kérdés

De mivel a korlátozások miatt erre nincs lehetősége ez egy reménytelenség-spirálba csap át.


Nem gondolom, hogy kipusztulna az emberiség, azt viszont biztosan tudom, hogy kellő mennyiségű vagyon hiányában se a Marsra nem fogok tudni repülőjegyet venni, se high-tech klimatizált atombunkert, vízben lebegő várost és egyebet megfizetni, így az én jövőm mindenképpen sötét.



2021. aug. 21. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Remélem, nincs sok ilyen ember, akinek az elméjét ilyen zavaros gondolatok töltik ki.
2021. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Menjél ki az erdőbe, ott úgy mulathatsz, ahogy csak szeretnél.

Minket meg hagyjál békén.

2021. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Eutanáziát legálissá kéne tenni, hogy ne kelljen szenvednie annak, aki nem akar.
2021. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fél évet élnék úgy, ahogy szeretnék végre és azonnali halálnak nagyon örulnék.

Rengeteg ember tette tönkre az életem, kihasználtak,stb.És persze, vígan élik az életuket, mert más könnyén át lettek boldogak. Ez a döntő , a vírus és a klíma csak hab a tortán.

2021. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem pedig ne add fel. Nekem is nagyon nehéz, 30éves srácként már 10éve egyedül vagyok, tudom magamrol,hogy irgalmatlan csúnya vagyok, igyekeztem kocogni,sportolni, nem enni,de nem tudokfogyni. Mindemellett kopaszodok, az egyik ujam levágtam a másik kezemen egy 10centis sebhely, nem tudok barátkozni sem mert a koromnál jóval komolyabb vagyok, de nem adom fel, mindig van remény,hogy voldog legyél.

Igen, van baj, a klímánk változik, egyre rosszabb lesz. Egyre szárazabb az idő. Szélsőséges esők.viharok, a közbiztonság romlik, jönnek majd a mas vallásu menekültek. Közben a romák szaporodnak, a mesterséges intelligencia miatt munkahelyek szünnek meg. Majd a robotok miatt mégtöbb és társadalmi válságba kerülünk,de ami a legaggasztóbb az az egészségügy helyzete. Hiába vagy beteg vagy bezárnak a korházak vagy nem tudnak fogadni. Ilyen az élet, egyszer fent e ha yszer lent. Találj valami célt is amiért érdemes kűzdeni.

2021. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
#5 nem elég hogy depressziós, túlsúlyos és zavart személyiség vagy, ráadásul még rasszista is. mi a fene bajod van abból hogy szerencsétlenek szaporodnak? néztél te már demográfiai adatokat? ha a romák nem tennék oda magukat, nagyon erősen zuhanna a népesség száma... teszik amit a te félék nem tudnak vagy nem akarnak megtenni. kérdező, keress valakit, és élvezd az életet, mert ez a dolog még pár évtizedet várat magára. a marsi kolonizációhoz kell vagy 100 év, és akkor még csak az olyan telepesek lesznek ott, akik a klímáért és az élhető feltételek megteremtéséért lesznek felelősek. az atombunkerek megtelnek a politikusainkkal, a vízen lebegő város az egyetlen érdekes és lehetséges hely a túlélésre. Ám azt is cseszheted ha öreg beteg, és úszni képtelen egyed leszel. maradj a jelenben, keress valakit, valami célt az életben, élj!
2021. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek majd akkor lesznek nagy gondok mikor se te se én nem élünk már.

Pár száz év múlva

2021. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7: Na ja, pár száz évvel ezelőtt is ezt mondták, látod hova jutottunk ezzel a hozzáállással.
2021. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi már akkor úgy sem fogunk élni, mit aggódsz? Van elég mostani gond.
2021. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az oltást beadatod, nyugati vakcinát, 2 napig kicsit rosszul vagy az immunválasztól és ennyi.

Ez az elmúlt 100 évben megszokottaknál erősebb vírus (kivétel gyermekbénulás, himlő) de az oltás segít.


Viszont 10-20 éven belül hatalmas gondok lesznek a klímaválság, iható édesvíz mennyiségének csökkentése, túlnépesedés miatt. Olyasminek képzelem, mint a XX. század elejét (2 vh), csak kicsit durvább lesz.

2021. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!