Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érint titeket a háború...

Hogyan érint titeket a háború a szomszédunkban?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megvisel. Ma is például láttam videón, hogy egy kijevi sokemeletes társasházba becsapódik egy rakéta, és ettől teljesen lesokkolódtam. Nagyon sajnálom, ami ott történik, ez a bizonytalanság is rossz, hogy mi várható még. Csütörtök óta nagyon nyomott hangulatom van. Titeket is megvisel? Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny/puhány?

2022. febr. 26. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Engem is megvisel, a kitörése óta kb fél óranként frissítem a hírfolyamomat.
2022. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Ebben az a szégyen hogy Orbán most is Putyinnak szopja
2022. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Sokakat megviseli, hiszen ez egy tragédia, aminek az internetnek köszönhetően behatóan a szemtanui lehetünk.

Pláne hogy az egész világ tehetetlen, és az ukránoknak senki sem tud érdemi segítséget nyújtani.

2022. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Nem érdekel, így nem visel meg. Vannak magánéleti gondjaim, van magánéletem, az meg a másik, hogy nem hagyom, hogy félelemben legyek tartva egy olyan dolog miatt, amihez semmi közöm. Nem nézek híreket, Facebookra sem fogok fellépni, mert egyfolytában azt látom, hogy ezzel kapcsolatban vannak posztok, ennyire probléma mentes mások élete, hogy ezzel foglalkozik? Persze, nagyon sajnálom a civileket, de nem tudom és nem is akarom a világ vagy más ország gondjait a vállamon/hátamon cipelni!
2022. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

#4 Oh, boldog tudatlanság.

Amúgy mindenkinek vannak gondjai, baba...

2022. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Még sehogyan sem. Olvasom a híreket, szörnyülködök, de nem több.
2022. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

#6

Te is élettelen vagy.

2022. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekel.
2022. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

engem nem visel meg, mert nem olvasok ilyen híreket, nem nézek ilyen videókat


a valós indokokat úgy sem tudjuk meg, meg csak részben látunk dolgokat


mint amikor nálunk voltak a migránsok és volt a vonat sínen fekvő hülye, megmutatták részben a videót, hogy jajj szegény csóró, aztán megmutatták, hogy a hülye ő ugrik oda és rángatná le az asszonyt és a gyerekét

úgy ferdítik az igazságot ahogy akarják mind videó, mind hírek szintjén


erre az olajágas és hasonló facebook képes dologra is annyit reagáltam itt kommentben (amit persze nem tettem meg), hogy én AK-s és fatboyos facebook képeket raktam ki

engem nem hat meg a háború, nem sajnálok senkit, a saját hazánkkal vagyunk határosak, mi elég sokat buktunk a világháborúk során, minket itt a nagyon sokan utálnak, míg Amerikában pl szeretik a magyarokat


nem állok egyik oldalra sem, hogy orosz vagy amcsi, mert nem érdekel az egész

2022. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

Akit úgy visel meg, hogy nem tesz semmit, annak úgy kell. Nehogy már őket sajnáljam!


Mi tartós élelmiszert gyűjtünk, kapcsolatban vagyunk olyanokkal, akik napi szinten mennek ki a határra ill. hoznak el onnan embereket.


Mai program: kitakarítom a tetőteret, minden eshetőségre készen. 4 ember elférne ott, és kiságyak is vannak. Tartom a kapcsolatot más segítőkkel.

2022. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!