Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kell tenni akkor, ha...

Mit kell tenni akkor, ha tudom, hogy egy barátnőm beszélget itt egy idősebb férfivel, aki rá akarja venni, hogy menjenek titkos találkozóra és drogozzanak együtt?

Figyelt kérdés
Átküldte nekem a beszélgetést, de nem tudom rávenni sehogyse, hogy ne beszéljen vele többet, és ne találkozzanak. Nem tetszik, amit az a férfi ír neki, baj lesz belőle, de ő teljesen belebolondult. 16évesek vagyunk
2022. febr. 26. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleinek.
2022. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok szólni nekik, nem ismerem őket. Csak itt szoktunk beszélni egymással gyakorin.
2022. febr. 26. 19:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha bemásolom ide amit írtak, akkor lehet jelenteni? Tudom másképp jelenteni? Segítsetek légyszi.
2022. febr. 26. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak itt beszélgetnek, és sose látták egymást, honnan tudjátok, hogy az a vonal másik végén egy idősebb férfi? Tudod, itt bárkinek kiadhatod magad.
2022. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy igazat mond a koráról vagy a neméről, amire pár üzenet után rá akarja venni a lányt az gusztustalan. Ő meg elég buta, hogy elhigyje nagy szerelemre talált és idegenekkel találkozzon egyedül. Dicsekedett vele, azért küldte át az üzenetet is. Nekem ez ijesztő.
2022. febr. 26. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

buktad. elfogadod.

ha nem fogadod el a végeredményen nem változtat.

a másik fa sza kerül akkor is a lány nunijába, nem tied.

szóval ennyi ez.

2022. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem is ismered, akkor honnan tudod, hogy az állítólagos "barátnőd" egy 16 éves lány? Lehet, hogy téged akarnak megvezetni. De az is lehet, hogy te ferdítesz.

Egy arctalan, gyakoris üzengetést nem tudnék barátságnak nevezni.

2022. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!