Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljem el ezeket a...

Hogyan kerüljem el ezeket a zaklatókat? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy utcán odajönnek pénzt kérni/eladni/vallást reklámozni/testüket felkínálni/elmesélni az élettörténetüket. Mielőtt szívtelen lennék, akár jól öltözött, fizikailag erős emberek is kértek már tőlem pénzt, miközben sietek. A vallással meg nincs bajom, de magánügy! Hogy kerüljem el? Ez zaklatás!

2022. febr. 27. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha távolról észreveszed akkor kerüld ki nagy ívben, egyébként én oda se figyelek, mintha ott se lenne, látványosan mással foglalkozom.
2022. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én simán lerázom amikor megszólít: "nem bocsi"

és megyek is tovább

2022. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy körmondatokban adják ezt elő, az időmet húzva... Meg sem kéne hallgatnom őket
2022. febr. 27. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágj közbe, hogy "elnézést, sietek" azt menj tovább.
2022. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Elmész mellettük, mintha meg se látnád, meg se hallanád őket.

Hidd el, nem fognak utánad menni, hanem már ki is nézik maguknak a következő lúzer balek áldozatot.


Egyetlen szót se szólj. Csak levegőnek nézed őket.

2022. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint a telefonmarketingesek. Nem szabad szóba állni velük. Meghallod, hogy miért hív, "köszönöm, nem érdekel" és már le is tetted a telefont. Esélyt sem adva, hogy "de miért nem"-et mondjon....

SOHA nem hívtak vissza újra.

2022. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak ugye van, aki útbaigazítást kér, stb. Nem akarom őket az anyjukba küldeni viszont
2022. febr. 27. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Építsd le magadban a gátlásokat, hogy udvarias vagy, és illik válaszolni.... Amint észreveszed (kb. 5 szó után), hogy az útbaigazítás csak álca, azonnal lépsz. Agyő nélkül.
2022. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általábban segg vagyok útbaigazításhoz, hiába élek itt 10+ éve. :)

Azt szoktam mondani, hogy elnézést, nem vagyok idevalósi.

2022. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!