Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Féltek az orosz ukrán háborútól?

Féltek az orosz ukrán háborútól?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem félek.
Csak egy kicsit félek.
Nagyon félek.
63 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A háború tényétől igen.

Európa rendszerváltás után felépített életmódjába tapostak bele ezerrel.

2022. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Köszönjük meg a tetves amerikaiaknak is.
2022. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Az orosz-ukrántól nem, de a magyar-orosz illetve 3. vh.-tól igen
2022. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Attól félek, hogy kiterjed, mi is belekeveredünk.
2022. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ott van és nincs atom addig nem ANNYIRA, de remélem vége lesz.
2022. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

A kárpátaljai rokonaimat féltem - de nem is inkább féltem, inkább sajnálom. Már többé-kevésbé biztonságban vannak (Mo-n), lesznek is, bajuk nem fog esni, de nagyon sok mindent fel kellett adniuk a menekülés miatt (és már alapból is nehéz anyagi helyzetben voltak, Ukrajnában régóta gáz a helyzet).

A háború gazdasági hatásaitól is félek, mármint ami Magyarországot is érinteni fog.

Arra nem sok esélyt látok, hogy mi is belekeverednénk/világháború lenne, így attól nem tartok. Persze felkészültnek kell lenni, szoktunk beszélni a családdal az esetleges menekülési lehetőségeinkről, de teljesen feleslegesnek tartom ezt az állandó eltúlzott pánikot, hogy konkrétan pár havonta rákapnak az emberek erre a témára, hogy “úristen, ez most biztos a 3. VH, mindmeghalunk”.

2022. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Egyfelől kellemetlen gazdasági hatásai egészen biztosan lesznek, ezek miatt mindenképp félek.


Én nagy esélyét látom a világháborúnak is. Illetve egyéb, minket kellemetlenül érintő következményektől is tartok. Tervezgetem, hogyan és hova meneküljek, barátokkal is téma ez. Mondjuk megjegyzem, hogy a szomszédban zajló és eszkalálódással fenyegető háború nélkül is tervezném a lelépést belpolitikai okok miatt.

2022. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
99%, hogy miután Putyin végez Ukrajnában, lesz egy béke tárgyalás USA-val, ezzel le lesz rendezve az ügy, felesleges félni a 3. VH-tól, mert nem lesz(Még).
2022. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Félelemnek nem mondanám.

Mondjuk úgy hogy kevésbé érzem magam biztonsagban és foglalkoztat a dolog.

2022. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleimnél laknék Baranyában nem különösebben érdekelne az egész, de mivel itt élek az ukrán határtól 50 km-re már más a helyzet. Főleg, hogy ma is egész hajnalban jártak a vadászgépek, ami azért aggasztó. Tudom, hogy csak gyakorlatoznak, de akkor is. Illetve valószínűleg le fog feküdni Ukrajna és akkor már mi vagyunk a közvetlen szomszéd...
2022. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!